فیلم سوم Christmas Prince در راه است

22 اسفند 1397 - 14:07

مجموعه فیلم A Christmas Prince از نتفلیکس، قرار است تا تبدیل به یک سه گانه و جزء رسم و رسومات تعطیلات شود. این معرفی بزرگ به وسیله‌ی توئیتر و در یک پست رسمی از نتفلیکس انجام شد که خبر مهمی برای طرفداران این فرانچایز به حساب می‌آید. فیلم سوم، که قرار است در تعطیلات اکران شود، با عنوان A Christmas Prince: The Royal Baby نام‌گذاری شده است. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

این فرانچایز در سال ۲۰۱۷ و با فیلم A Christmas Prince آغاز شد و با فیلم سال گذشته‌ی A Christmas Prince: The Royal Wedding ادامه یافت. فیلم اول داستان یک روزنامه نگار به نام امبر (Amber ) با بازی روز مک ایور (Rose McIver) را دنبال می‌کرد که پس از سفر به آلدوویا (Aldovia)، اشتباها به عنوان آموزگار جدید شاه شناخته شده است. بنابراین امبر با یک هویت جعلی نقشش را ادامه می‌دهد به امید آنکه همه چیز مشخص شود. امبر و شاهزاده با بازی بن لمب (Ben Lamb) عاشق یکدیگر شده و با هم ازدواج می‌کنند. دنباله‌ی فیلم هم بر جزئیات روابط آنها ساخته شده است.

اما فیلم سوم یعنی A Christmas Prince: The Royal Baby یک قدم منطقی دیگر برای این فرانچایز است و بر اولین فرزند این زوج تمرکز دارد. این در حالی است که امبر و ریچارد میزبان مهمانانی سلطنتی از یک امپراطوری دیگر بخاطر یک عهد دیرین هستند. اگرچه این معاهده‌ی ۶۰۰ ساله به یکباره ناپدید می‌گردد و صلح بین این دو خانواده‌ی سلطنتی در معرض خطر قرار گرفته و همزیستی آنها را تهدید می‌کند. همانطور که از عنوان فیلم هم مشخص است، این اتفاقات در طی کریسمس صورت می‌پذیرد.

گفتنی است که مک ایور و لمب نیز بعنوان زوج سلطنتی به نقش هایشان باز خواهند گشت و آلیس کرایگ (Alice Krige) هم تایید شده است که نقش خودش بعنوان ملکه هلنا (Helena) از سر می‌گیرد. کارگردان The Royal Wedding یعنی جان شالتز (John Schultz) برای کارگردانی دنباله‌ی فیلم بازخواهد گشت. فیلمنامه هم توسط نیت آتکینز (Nate Atkins) که فیلم The Royal Wedding را نوشته  و به همراه کارن شالر (Karen Schaler) دستیار نویسنده‌ی A Christmas Prince بود، نوشته خواهد شد. این فیلم هم اکنون در رومانی مراحل میانی ساختش را می‌گذراند و قرار است در طی تعطیلات از شبکه نتفلیکس پخش شود.

منبع: کامینگ سون

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.