«جف بریجز» امیدوار است ادامه‌ای برای فیلم «لباوسکی بزرگ» ساخته شود

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴

در ماه ژوئن، «جان تورتورو» (John Turturro) در مصاحبه‌ای در مورد تلاش‌های مداومش برای ساخت فیلمی با شخصیت‌ محبوب Jesus از فیلم «لباوسکی بزرگ» (The Big Lebowski) صحبت کرد.

تورتورو در مصاحبه اعلام کرد که این شخصیت چند سال پیش از شروع ساخت فیلم بوجودآمده است. این بازیگر کارهای قانونی این پروسه را «بسیار پیچیده» خواند و اعلام کرد که در جریان ساخت فیلم مستقیما با «برادران کوئن» همکاری داشته است.

اگر تورتورو به صورت قانونی بتواند پروژه‌اش را شروع کند، آیا این بدان معناست که ما یک بار دیگر شاهد بازگشت شخصیت‌های مجبوب فیلم «لباوسکی بزرگ» خواهیم بود؟ این سوالی بود که هفته پیش از «جف بریجز» (Jeff Bridges) پرسیده شد. ظاهرا بریجز نه تنها برای حضور در پروژه تورتورو به صورت بازیگر مهمان مشکلی ندارد، بلکه هنوز هم مشتاقانه منتظر ساخته شدن ادامه فیلم «لباوسکی بزرگ» است. بریجز در این باره گفت:

من چند سال پیش از «جان» شنیدم؛ این ایده عالی است! می‌تواند جالب باشد که باز هم در نقش شخصیت «دود» (The Dude) ایفای نقش کنم… امیدوارم که آنها ادامه فیلم را هم بسازند… همه چیز فراهم است…. نام فیلم می‌تواند «لباوسکی کوچک» (The Little Lebowski) باشد!

حتی اگر هیچ اتفاقی هم نیافتد، طرفداران باید خوشحال باشند چرا که جف بریجز بازی در نقش این شخصیت محبوب را هنوز هم دوست دارد. در اکثر اوقات هنگامی که در یک مصاحبه از بازیگری سوال می‌شود که آیا دوست دارد به یکی از نقش‌های مجبوبش بازگردد یا نه؟ بازیگر پاسخ منفی داده و می‌گوید که کار او دیگر در این نقش به پایان رسیده. اما این مورد به هیچ وجه در مورد بریجز صدق نمی‌کند. هر وقت که از او در مورد بازگشت به نقش «دود» سوال می‌شود، او مشتاقانه پاسخ مثبت می‌دهد.

حال باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی می‌افتد. آیا پروژه تورتورو عملی خواهد شد؟ آیا شاهد دنباله رسمی «لباوسکی بزرگ» خواهیم بود؟ نظر شما در این باره چیست؟

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette