بازیگران فیلم کمدی Latchkey Kids مشخص شدند

10 January 2021 - 12:20

بازیگر فیلم تحسین‌شده‌ی Minari، آلن اس. کیم (Alan S. Kim)، به همراه بازیگر فیلم Eighth Grade، السی فیشر (Elsie Fisher)، به فیلم کمدی Latchkey Kids پیوستند. این فیلم توسط جان جی. بودیون (John J. Budion) که فیلم قبلی‌اش به‌نام Rockaway مورد تحسین واقع شده بود، ساخته می‌شود.

این کمدی تاریک ماجرای یک پسر ۹ ساله به‌نام Shae (با بازی کیم) است که با دختر نوجوان عجیب و غریبی با بازی فیشر دوست می‌شود که به‌دنبال فرار از زندگی آشفته‌ای است که مادرش باعث آن شده است. در همین‌حال Shae مظنون به قتل پرستارهایش نیز هست.

این فیلم توسط مگان کلری (Meaghan Cleary) نوشته و توسط کن اچ. کلر (Ken H. Keller) و کارون رودنر (Caron Rudner) از کمپانی (Related Pictures Group (RPG تهیه‌کنندگی می‌شود. برندان توماس (Brendan Thomas) و کوری تامپسون (Cory Thompson) نیز از کمپانی Tact Media تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را برعهده خواهند داشت. Latchkey Kids از ماه جون همین امسال تولید خود را آغاز خواهد کرد.

بازی کیم از سال گذشته و نمایش فیلم Minari در جشنواره‌ی ساندس تا به امروز به طور گسترده‌ای مورد تحسین واقع شده و انتظار می‌رود این تحسین در فصل جوایز امسال نیز ادامه داشته باشند. فیشر نیز در سال ۲۰۱۸ مسیر مشابهی را پشت سر گذاشت؛ فیلم Eighth Grade با بازی او در جشنواره‌ی ساندس تحسین شد، به‌عنوان یکی از مدعیان جوایز در آن سال شناخته شد و سپس فیشر را نامزد جایزه‌ی گلدن گلوب کرد.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.