سریال Sanditon برای دو فصل دیگر تمدید شد

8 May 2021 - 18:16

مسترپیس ارائه‌دهنده سریال‌های درام هفتگی در خبری اعلام کرد سریال سندیتون برای دو فصل دیگر تمدید شد. با توجه به اینکه در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹، ساخت فصل‌های آینده سریال Sanditon (سندیتون) حتی قبل از اکران فصل اول در شبکه PBS، توسط شبکه بریتانیایی ITV کنسل شده بود، تمدید دو فصل چرخشی آشکار محسوب می‌شود. سرویس استریمینگ بریتانیایی به نام BritBox برای ساخت دو فصل بعدی Sanditon با شبکه PBS وارد همکاری شده است. قرار است این دو فصل جدید ابتدا در BritBox و شبکه PBS و سپس از شبکه ITV پخش شوند.

سریال Sanditon براساس دست نوشته ناتمام جین آستین (Jane Austen) که توانست یازده فصل را قبل از مرگش در ژوئیه ۱۸۱۷ تکمیل کند، ساخته شده است. داستان این سریال ماجراهای رز ویلیامز (Rose Williams) در نقش شارلوت هیوود، شیرزنی حوان و ساده لوحی، را روایت می‌کند که به صورت تصادفی وارد شهر ساحلی می‌شوند و ماجراهای او در آنجا تازه شروع می‌شود.

سوزان سیمپسون (Susanne Simpson)، تهیه‌کننده اجرایی مسترپیس با بیان اینکه فصل‌های بعدی ادامه فصل اول سریال خواهد بود و خواسته‌های طرفداران در این نسخه‌ها برآورده خواهد شد گفت:

با خرسندی تمام ساخت فصل‌های دوم و سوم سریال Sanditon را اعلام می‌کنیم. همه ما می‌دانیم که این سریال برای طرفداران الهام بخش بوده است. در فصل‌های جدید مخاطبان شاهد صحنه‌های عاشقانه، شوخ طبعی و پیچ و تاب‌های فراوانی خواهند بود.

جاستین یانگ (Justin Young)، که وظیفه نگارش چهار قسمت از هشت قسمت اول Sanditon را بر عهده داشت، قرار است در نقش شورانر جایگزین اندرو دیویس (Andrew Davies) خالق سریال شود. البته دیویس به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و بخشی از تیم نویسندگی در فعالیت خواهد کرد.

در سریال Sanditon بازیگرانی همچون تئو جیمز (Theo James)، کیت اشفیلد (Kate Ashfield)، کریستال کلارک (Crystal Clarke)، ترلو کانوری (Turlough Convery)، جک فاکس (Jack Fox)، کریس مارشال (Kris Marshall)، متیو نیدهم (Matthew Needham)، ان رید (Anne Reid)، الکساندرا روچه (Alexandra Roach)، لیلی ساکوفسکی (Lily Sacofsky)، شارلوت اسپنسر (Charlotte Spencer)، مارک استنلی (Mark Stanley) و لئو سوتر (Leo Suter) نقش‌آفرینی می‌کنند. فیلم‌برداری فصل دوم قرار است اواخر امسال آغاز شود.

به غیر از ویلیامز بازیگر جدیدی برای بازی در فصل‌های جدید انتخاب نشده است. اطلاعات بیشتری از فصل دوم Sanditon اعلام نشده است. برای اطلاع از اخبار جدید پیرامون این سریال همچنان با سینما فارس همراه باشید.

منبع: collider

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.