داستان کلی فیلم Sonic the Hedgehog 2 به بیرون درز کرد

21 May 2021 - 21:54
فیلم Sonic the Hedgehog 2

خلاصه طرح کلی داستان فیلم Sonic the Hedgehog 2 اعلام شد و این موضوع را مدیون اداره کپی‌رایت ایالات متحده آمریکا هستیم.

این یک جای معمولی برای یافتن نشت اطلاعات برای یک فیلم سینمایی نیست، اما گویی که برای فیلم جیم کری (Jim Carrey) و جیمز مارسدن (James Marsden) اوضاع این‌گونه پیش نرفته است. طبق گزارش وبسایت کپی‌رایت: فیلم Sonic the Hedgehog 2 حول یک زمرد ساخته خواهد شد که دکتر روباتنیک با بازی جیم کری در جست‌وجوی آن است.

با توجه به توضحیات طرح کلی: “سونیک برای آزادی بیشتر آماده است و تام و مدی توافق می‌کنند تا وقتی آن‌ها به تعطیلات می‌روند او را در خانه بگذارند. ولی به محض رفتن آن‌ها، دکتر روباتنیک به همراه همکار جدیدیش یعنی ناکلز بازمی‌گردد و در جست‌وجوی زمردی است که قدرت ساخت نابود‌کننده تمدن‌ها را دارد. سونیک با تیلز تیم می‌شود و با هم به سفری می‌روند تا قبل از این که زمرد دست افراد اشتباهی بیفتد آن را پیدا کنند.

زمردی که دکتر روباتنیک و ناکلز به دنبال آن هستند احتمالا همان Master Emerald معروف از سری بازی‌های ویدئویی سونیک است. این گوهر مرموز قدرت‌هایی دارد که بی‌نظیر است و توسط خدایان ایجاد شده است. در طول سال‌ها، از Master Emerald توسط افراد قبلیه ناکلز محافظت شده است و مراقب کنونی آن ناکلز ایچیدنا است. پس از درز مجموعه تصاویری از فیلم Sonic 2 که شامل ناکلز و تاییدیه صفحه حق کپی‌رایت به بیرون بود، جای تعجب داشت اگر این داستان درز شده شامل Master Emerald نمی‌شد.

بن شواتزر (Ben Schwartz) دوباره در کنار کری و مارسدن صداپیشگی کاراکتر سونیک را بر عهده خواهد داشت. تیکا سومپتر (Tika Sumpter) نیز در نقش مدی بازگشت و در حال حاضر اطلاعاتی از بقیه گروه بازیگران و صداپیشگان وجود ندارد. جف فاولر (Jeff Fowler) نیز به عنوان کارگردان این دنباله بازمی‌گردد.

فیلم Sonic the Hedgehog 2 قرار است ۸ آوریل ۲۰۲۲ (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) در سینما‌ها اکران شود.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.