کلیفتون کالینز جونیور و ایزابلا ویدویچ دو بازیگر جدید سریال Veronica Mars هستند

17 November 2018 - 19:30

مطابق با گزار‌ش منتشر شده توسط خبرگزاری ددلاین، کلیفتون کالینز جونیور (Clifton Collins Jr.) و ایزابلا ویدویچ (Izabela Vidovic) برای بازی به سریال در دست ساختِ Hulu با نام Veronica Mars (ورونیکا مارس) پیوسته‌اند. کالینز ایفاگر نقش آلونزو؛ یک آدمکش کارتل مکزیکی خواهد بود، که برای سفر به نپتون انتخاب شده است تا مهارت منحصر به فرد خود را به رخ بکشد. ویدویچ نیز در نقش مت روس؛ که پس از از دست دادن شخصی مهم در زندگی‌اش [به عنوان یک نوجوان]، دیگر آن کسی نیست که سر جای خود می‌نشیند و انتظار عدالت را می‌کشد، و به خاطر می‌آورد که ورونیکای قبلی چگونه دختری بوده است. لطفا در ادامه این خبر با سینما گیمفا همراه باشید.

درحال‌حاضر، بخش تلویزیونی کمپانی برادران وارنر سفارش ساخت ۸ اپیزود یک ساعته را داده است. همچنین به عنوان بخشی از قرارداد، شبکه Hulu با بخش تلویزیونی کمپانی برادران وارنر توافق کرده است که حق پخش تمامی اپیزودهای سریال و نیز فیلم اصلی “ورونیکا مارس” را نیز در اختیار آنان قرار دهد. بنابراین طرفداران می‌توانند ۳ فصل سریال اصلی و فیلمی که در سال ۲۰۱۴ از این شخصیت ساخته شد را نیز در تابستان ۲۰۱۹ در این شبکه تماشا کنند. علت کوتاه بودن نسخه بازسازی، درگیری بل در سریال کمدی The Good Place (یک جای خوب) شبکه NBC عنوان شده است.

موج‌شکن‌های بهاری در دریا به قتل می‌رسند و در نتیجه آن صدمات فراوانی به حیات صنعت توریسم شهر وارد می‌گردد. مارس که به وسیله والدین یکی از قربانیان برای یافتن قاتل پسرشان استخدام شده است، پس از شروع تحقیقاتش به این ۸ اپیزود پر رمز و راز قدم می‌گذارد و در این مسیر توسط نخبگان پولدار محاصره می‌گردد؛ همان‌هایی که در برابر طبقه کارگر که تنها منبع درآمدشان همین ساحل است، بیشتر به فکر خوش‌گذرانی‌های خودشان هستند.

کریستن بل علاوه‌بر بازیگر، در کنار راب توماس، دایان روجیرو-رایت (Diane Ruggiero-Wright) و دن اثریدج (Dan Etheridge) تهیه‌کننده اجرایی این پروژه می‌باشد و توماس نیز متن اولین اپیزود را به رشته تحریر درآورده است.

نسخه اصلی سریال “ورونیکا مارس” که بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ از شبکه UPN پخش می‌شد، داستان دختری دبیرستانی به همین نام بود که در پرونده‌های پدرش به عنوان یک کاراگاه خصوصی دخالت می‌کرد و پرده از رمز و راز جنایت‌ها و عاملان آن برمی‌داشت و رفته رفته خود به کاراگاهی خصوصی تبدیل شد که اولین پرونده‌اش مربوط به قتل بهترین دوستش بود. با این حال ورونیکا پرونده‌های کوچک‌تری نیز در کنار این پرونده بزرگ داشت. این سریال قبل از توقف در ۳ فصل (۶۰ اپیزود) پخش گردید. در سال ۲۰۱۳، توماس، بل و تعداد دیگری از بازیگران نسخه اصلی با حمایت کیک‌استارتر، فیلم “ورونیکا مارس” را ساختند. این فیلم در سال ۲۰۱۴ به اکران عموم درآمد و بل بار دیگر نقش ورونیکا را به عنوان یک کاراگاه خصوصی ایفا نمود.

منبع: Comingsoon

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.