دیزنی پلاس Fury Files را به زودی پخش می‌کند

استودیو Marvel Entertainment اعلام کرده که سریال جدیدش، Fury Files، رسما راهی دیزنی پلاس شده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این برنامه جدید به طرفداران کمک می‌کند بیشتر درباره قهرمانان و تبهکاران مارول مورد علاقه شان بدانند. این سریال قرار است جمعه ۱۵ مه (۲۶ اردیبهشت)، یک هفته زودتر از فصل دوم Future Avengers پخش شود.

سریال Fury Files درباره تعدادی از قهرمانان و تبهکاران مارول مانند مرد آهنی، ثور، کاپیتان آمریکا، اسپایدر من و بقیه است.

چی مک‌براید (Chi McBride) صداپیشه نیک فیوری است و سریال از ترکیبی از هنر و صحنه های محرک کمیک استفاده می‌کند که از سریال‌های محبوبی مانند Avengers: Earth’s Mightiest Heroes و X-Men: The Animated Series مشتق شده است.

در خلاصه رسمی داستان آمده:

فیوری فایلز روز جمعه ۲۶ اردیبهشت روی آنتن دیزنی پلاس می‌رود و خواهید دید نیک فیوری فایل هایی از هر ابر قهرمان مارول دارد. Fury Files به مخاطبین این امکان را می‌دهد تا به رازهای شیلد درباره قهرمانان و تبهکاران اصلی مارول دسترسی پیدا کنند. تمامی این رازها را فیوری برملا می‌کند و آن‌ها را در ترکیبی از هنر کمیک محرک و انیمیشن کنار هم قرار می‌دهد.

سرویس استریم دیزنی خانه انحصاری آمریکا برای جدیدترین سریال‌ و فیلم های لایو اکشن و انیمیشنی دیزنی، پیکسار، استار وارز، مارول و فاکس است. تبلیغات در این سرویس آزاد است و صرفا با هزینه اشتراک حمایت می‌شود و روی کنسول های بازی، اسمارت تی‌وی و وسایل استریم در دسترس است. این شبکه ظرف ۵ ماه از راه اندازی اش در نوامبر ۲۰۱۹، ۵۰ میلیون مشترک دارد.

منبع: ددلاین

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید