جان هم و نیک هولت بازیگران Alpha Gang خواهند بود

1 تیر 1399 - 10:00

دیوید (David) و نیتن زلنر (Nathan Zellner) فیلم Alpha Gang را با بازی آندریا رایزبرو (Andrea Riseborough)، جان هم (Jon Hamm)، نیکولاس هولت (Nicholas Hoult)، شارلوت گینزبورگ (Charlotte Gainsbourg)، مکنزی دیویس (Mackenzie Davis)، سوفیا بوتلا (Sofia Boutella) و استیون یون (Steven Yeun) کارگردانی خواهند کرد. کمپانی Protagonist Pictures مسئولیت فروش بین‌المللی این فیلم را در کنار CAA Media Finance که فروش آن در آمریکای شمالی را مدیریت خواهد کرد، بر عهده دارد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

از این اثر در بازار مجازی کن رونمایی و فیلم‌برداری آن در اروپای شرقی از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. آلفا گنگ ظاهر و صدایی شبیه به انسان‌ها دارند اما درواقع بیگانه‌هایی هستند که برای فتح زمین به اینجا فرستاده‌شده‌اند. مسلح و خطرناک، هیچ رحمی از خودشان نشان نمی‌دهند تا زمانی سمی‌ترین بیماری تاریخ بشر در آن‌ها رخنه می‌کند: احساسات. نقشه‌ی آن‌ها برای نابودی دنیا وقتی‌که لذت، ترس، توانایی درک احساسات و بدتر از همه عشق را تجربه می‌کنند با خطر شکست روبرو می‌شود اما خوشبختانه همچنان توانایی نابود کردن نسل بشر را قبل آنکه خیلی دیر شود، دارا هستند.

برادران زلنر این فیلم را تهیه و از روی فیلم‌نامه‌ای به قلم دیوید زلنر آن را کارگردانی خواهند کرد. ادل رمانسکی (Adele Romanski) و سارا مورفی (Sara Murphy) از شرکت تولیدی PASTEL Production دیگر تهیه‌کنندگان Alpha Gang خواهند بود.

منبع: Deadline

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.