تریلر فن‌مید Red Dead Redemption با حضور کیت هرینگتون منتشر شد

21 July 2020 - 16:30

تریلر فن‌مید جدیدی که به تازگی منتشر شده نشان می‌دهد یک فیلم لایو اکشن Red Dead Redemption «رد دد ریدمپشن» با حضور کیت هرینگتون (Kit Harrington) در نقش جان مارستون به چه شکلی خواهد بود. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

این بازی ویدیویی موفق ساخته راکستار اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و سال ۲۰۱۸ پیش‌درآمد آن به شدت با استقبال گیمرها روبرو شد. البته، فرنچایز Red Dead کارش را اولین بار در سال ۲۰۰۴ با Red Dead Revolver آغاز کرد، اما این دنیای بزرگ و جذاب Red Dead Redemption بود که توجه گیمرها را به خودش جلب کرد. طرفداران با شخصیت اصلی آن بازی یعنی جان مارستون خاطرات زیادی دارند و اگرچه این شخصیت سرنوشت غم‌انگیزی داشت، اما طرفداران زیادی دوست دارند او را در یک فیلم سینمایی ببینند.

طرفداران از مدت‌ها پیش خواستار ساخت فیلم اقتباسی براساس این شخصیت بوده‌اند، اما به نظر نمی‌رسد راکستار علاقه زیادی به ساخت چنین فیلمی داشته باشد. اما همانطور که از علاقمندان یک فرنچایز محبوب انتظار می‌رود، کم و بیش شاهد خلاقیت آن‌ها در این زمینه هستیم. تصور اینکه یک فیلم Red Dead Redemption چگونه خواهد بود خیلی سخت نیست، چون محیط بازی خیلی واقع‌گرایانه طراحی شده بود. حالا یکی از طرفداران این فرنچایز از خودش پرسیده: چه می‌شد اگر فیلم ed Dead Redemption با بازی کیت هرینگتون در نقش اصلی ساخته می‌شد؟

راب لانگ یکی از طرفداران این فرنچایز است که حالا با مهارت خودش در تدوین فیلم، یک تریلر فن‌مید برای فیلم احتمالی Red Dead Redemption ساخته است. این تریلر از فیلم وسترن Brimstone با بازی هرینگتون گرفته شده که در سال ۲۰۱۶ اکران شد. هنوز مشخص نیست آیا تلاش‌های لانگ منجر به تقاضای طرفداران برای چنین فیلمی خواهد شد یا خیر، اما طبق مصاحبه استراوس زلنیک مدیرعامل تیک‌تو اینتراکتیو در سال ۲۰۱۶، ساخت فیلم اقتباسی از روی این بازی ریسک بزرگی است. این نکته از جنبه‌های مختلفی کاملا منطقی است، چون طرفداران بازی‌های ویدیویی به خوبی از نفرین بازی‌های ویدیویی حین ساخت فیلم اقتباسی از روی آن‌ها آگاه هستند. بنابراین اگر فیلم Red Dead Redemption نتواند رضایت مخاطبان را جذب کند، تلاش‌های زیادی که برای پایه‌ریزی این فرنچایز موفق صورت گرفته بیهوده خواهد شد.

برای مشاهده این تریلر اینجا کلیک کنید.

منبع: Screenrant

مطالب مرتبطمطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.