فیلم جدید پلنگ صورتی در دست ساخت قرار دارد

21 November 2020 - 21:30

جف فولر کارگردان فیلم Sonic the Hedgehog «سونیک خارپشت» و کریس برمر که در نویسندگی فیلم Bad Boys for Life «پسران بد تا ابد» نقش داشته برای پروژه جدید فیلم Pink Panther «پلنگ صورتی» به هم ملحق می‌شوند؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

Dan Lin و Jonathan Eirich و Lawrence Mirisch و Julie Andrews تهیه‌کنندگی فیلم و Walter Mirisch و Ryan Halprin تهیه‌کنندگی اجرایی فیلم را برعهده دارند.

پلنگ صورتی با دو مفهوم شناخته شده است: تعریف داستان‌های خنده‌دار بازرس کلوزو که اولین فیلم او شامل پرونده‌ای بود که در آن پرونده جواهری به اسم پلنگ صورتی وجود داشت و همینطور شخصیت کارتونی که به قدری محبوب شد که به ستاره تعداد زیادی از کارتون‌ها تبدیل شد، قرار است که در این فیلم کارآگاه کلوزو و پلنگ صورتی برای اولین بار باهم ملاقات کنند.

حتی در بازسازی‌ها هم این دو مفهوم تابحال باهم ادغام نشده بودند. به گفته منابع با اینکه جزییات زیادی از فیلم مشخص نیست، داستان روی یک بازرس تمرکز دارد که بخاطر ضربه‌های روحی، حالا یک پلنگ صورتی بعنوان دوست خیالی دارد که اگرچه صحبت نمی‌کند اما به حل پرونده‌ها کمک می‌کند.

Michael De Luca مدیر کمپانی MGM گفت :

محبوب در دنیا، میراث شخصیت پلنگ صورتی بیش از ۵۰ سال ادامه داشته و مدام توسط نسل جدید شناخته می‌شود.

و Pamela Abdy در اظهاریه‌ای گفت :

ما خوشحالیم که با همکاری جف، کریس، لری، جولی، دن، جاناتان، والتر و رایان می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای MGM را بطوری که طرفداران تابحال ندیده‌اند برگردانیم.

منبع : hollywoodreporter

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.