بن هاردی به فیلم The Statistical Probability of Love at First Sight پیوست

9 January 2021 - 13:51
بن هاردی

بن هاردی (Ben Hardy) نقش اصلی فیلم رمانتیک The Statistical Probability of Love at First Sight را بازی خواهد کرد. فیلم رمانتیک The Statistical Probability of Love at First Sight لیست بازیگران خود را با آوردن بن هاردی که قرار است نقش اصلی را مقابل هیلی لو ریچاردسون (Haley Lu Richardson) بازی کند، تکمیل کرد.

داستان این فیلم که تهیه‌کنندگی آن توسط کمپانی ACE Entertainment انجام می‌شود، طی ۲۴ ساعت اتفاق می‌افتد و پیرامون هادلی با بازی ریچاردسون و الیور با بازی هاردی می‌باشد که در پرواز خود از از نیویورک به لندن عاشق یکدیگر می‌شوند. آیا این بدشانسی یا سرنوشت است که آن‌ها را هنگام فرود از هم جدا می‌کند؟ احتمال پیدا کردن دوباره یکدیگر غیرممکن به نظر می‌رسد، اما عشق ممکن است راهی برای به چالش کشیدن احتمالات داشته باشد.

راب دلینی (Rob Delaney) ستاره سریال Catastrophe نیز به عنوان پدر هاردلی که پس از طلاق به لندن نقل مکان کرد، به جمع بازیگران پیوست. کارگردان فیلم Bohemian Rhapsody یعنی دکستر فلچر (Dexter Fletcher) نقش وال، پدر عجیب الیور که عاشق شکسپیر است، را بازی می‌کند و سالی فیلیپس (Sally Phillips) که به خاطر بازی در فیلم Bridget Jones’s Diary شناخته می‌شود، نقش مادر الیور را بازی می‌کند. جمیله جمیل (Jameela Jamil) با کارنامه حضور در سریال The Good Place، راوی داستان این فیلم خواهد بود.

کیتی لاوجوی (Katie Lovejoy) که به همراه کمپانی ACE روی فیلم To All the Boys: Always and Forever کار کرد و لارا جین (Lara Jean) فیلم‌نامه این فیلم را بر اساس رمانی با همین نام نوشته جنیفر ای اسمیت (Jennifer E. Smith) نوشته‌اند. کمپانی ACE اکنون در حال کار روی پروژه‌ای است که اقتباسی از رمان دیگر اسمیت یعنی  Hello, Goodbye, and Everything in Between می‌باشد.

ونسا کسویل (Vanessa Caswill)، که به نمایندگی از کمپانی PBS روی مینی‌سریال Little Women کار کرد، کارگردانی این فیلم را که در حال ساخت در لندن است، بر عهده دارد.

مت کاپلان (Matt Kaplan) به نمایندگی از ACE تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارد. مکس سیمرز (Max Siemers)، متیو جانزن (Matthew Janzen) و اوبری بندیکس (Aubrey Bendix) به نمایندگی از ACE بر پروژه نظارت خواهند کرد.

منبع: Hollywoodreporter

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.