اولیویا وایلد و توبی مگوایر همبازی برد پیت و مارگو رابی می شوند

25 June 2021 - 02:09

اولیویا وایلد و توبی مگوایر، جدیدترین بازیگران فیلم پرستاره و مورد انتظار بابل به کارگردانی دیمین شزل هستند و در این فیلم همبازی برد پیت و مارگو رابی خواهند شد.

ساخته جدید دیمین شزل (Damien Chazelle) با داشتن بازیگران مطرحی چون برد پیت (Brad Pitt) و مارگو رابی (Margot Robbie)، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های حال حاضر هالیوود است که اکنون مشخص شده است چند بازیگر مطرح دیگر نیز به آن اضافه شده‌اند.

توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اولیویا وایلد (Olivia Wilde)؛ دو بازیگر مطرح سینما، جدیدترین افرادی هستند که به تیم بازیگری فیلم بابل (Babylon) ملحق شده‌اند. به غیر از این دو بازیگر، فیبی تانکین (Phoebe Tonkin) و اسپایک جونز (Spike Jonze‎) نیز به تازگی قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده‌اند و آنها نیز به این فیلم پیوسته‌اند.

گرچه در حال حاضر جزئیات زیادی از داستان و یا نقش این بازیگران جدید نمی‌دانیم، اما داستان این فیلم در دهه بیست میلادی روایت می‌شود. یعنی زمانی که هالیوود با توجه به پیشرفت تکنولوژی و با تغییر رویکرد، ساختن فیلم‌های صامت را متوقف و شروع به ساخت فیلم‌های با صدا و با دیالوگ کرد.

فیلم بابل که قرار است از هفته دیگر فیلم‌برداری آن آغاز شود، پیرامون این موضوع ساخته خواهد شد و در آن شاهد ظهور و افول شخصیت‌های مختلف فیلم هستیم.

شزل علاوه بر کارگردانی این فیلم، فیلم‌نامه آن را نیز خود نوشته است. مگوایر نیز پیش از آن که به عنوان بازیگر به این فیلم اضافه شود، جزو تیم تهیه‌کنندگان آن بود و اکنون در دو نقش، به ساخت این فیلم کمک خواهد کرد.

کمپانی پارامونت قصد دارد تا این فیلم را به صورت محدود در ابتدا در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ (۴ دی ۱۴۰۱) منتشر کند تا این فیلم بتواند در فصل جوایز شرکت کند. اکران اصلی این فیلم اما از تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۱ دی ۱۴۰۱) آغاز خواهد شد.

منبع: hollywoodreporter

برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.