انتشار نخستین تریلر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City

7 اکتبر 2021 - 19:05
فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City

مجموعه بازی‌های رزیدنت ایول (Resident Evil) جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های سبک ترسناک و بقا می‌باشند که اکنون فیلمی جدید با الهام از آن ساخته و به زودی منتشر خواهد شد.

این فیلم جدید که رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) نام دارد، قرار است برخلاف مجموعه قبلی که از این سری بازی ساخته شد، کاملا براساس این مجموعه بازی باشد که این موضوع باعث شده تا علاقه‌مندان به دنیای زامبی‌های این مجموعه، شدیدا مشتاق دیدن آن باشند.

در این فیلم، کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) در نقش کلر ردفیلد (Claire Redfield) و رابی امل (Robbie Amell) نیز در نقش برادر وی؛ کریس (Chris) به هنرنمایی پرداخته‌اند.

اون جوگیا (Avan Jogia) در نقش لیان اس. کندی (Leon S. Kennedy) و هانا جان کامن (Hannah John-Kamen) نیز ایفاگر نقش جیل ولنتاین (Jill Valentine) بوده‌اند. همچنین تام هاپر (Tom Hopper) نیز به بازی در نقش آلبرت وسکر (Albert Wesker) پرداخته است.

ساخت مجموعه فیلم‌های رزیدنت ایول از سال 2002 و با فیلمی با همین نام و با هنرنمایی میلا یوویچ (Milla Jovovich) آغاز شد. این مجموعه 6 قسمتی، در گیشه عملکرد موفقی داشت و در مجموع به فروش 1.2 میلیارد دلاری دست پیدا کرد.

با این حال، عدم وفادار بودن این مجموعه فیلم به سری بازی‌های رزیدنت ایول، باعث شده بود تا همیشه انتقادات زیادی از آن شود. موضوعی که باعث ریبوت این مجموعه شده است و این بار کمپانی سونی وعده داده که داستان این فیلم کاملا براساس دو نسخه ابتدایی این بازی بوده است.

در فیلم به راکون سیتی خوش آمدید، گروهی از بازماندگان در حالی برای فهمیدن و برملا کردن راز شرکت آمبرلا در شهر راکون تلاش می‌کنند که باید با فرار از دست زامبی‌ها، سعی کنند شب را به روز برسانند.

لازم به ذکر است که فیلم رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید که توسط یوهانس رابرتس (Johannes Roberts) کارگردانی شده است، در تاریخ 24 نوامبر (3 آذر) سال جاری منتشر خواهد شد.

قبل از تماشای نخستین تریلر این فیلم که دارای تصاویر بسیار آشنایی برای علاقه‌مندان به مجموعه بازی‌های رزیدنت ایول است، می‌توانید پوستر رسمی و زیبای این فیلم را نیز مشاهده کنید:

پوستر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City

دانلود تریلر فیلم رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید با کیفیت خیلی خوب (720p)

دانلود تریلر فیلم رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید با کیفیت عالی (1080p)

منبع: کمپانی سونی

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید