ریدلی اسکات در فکر دنباله‌ی Gladiator است

11 March 2017 - 20:30

چند سالی هست که فیلم‌های شمشیری حماسه‌ای در هالیوود به حاشیه رانده شده‌اند. امروزه فیلم‌هایی که با کمک تصاویر کامپیوتری ساخته می‌شوند مثل فیلم‌های تبدیل شوندگان، فیلم‌های ابرقهرمانی، دایناسوری در اوج هالیوود قرار دارند. یکی از آخرین فیلم‌های شمشیری موفق هالیوود به دست ریدلی اسکات (Ridley Scott) در سال ۲۰۰۰ ساخته شده است. فیلم Gladiator «گلادیاتور» که بازیگر اصلی آن راسل کرو (Russell Crowe) است با صحنه‌های بسیار بزرگ و سکانس‌های نبرد عالی خود بسیار موفق عمل کرد. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

فیلم پایان خیلی مناسبی داشت و راسل کرو در نقش ماکسیموس پس از کشتن کومودوس (Commodus) با بازی خواکین فونیکس (Joaquin Phoenix) به همسر و فرزند خود ملحق شد. این فیلم برای بسیاری یکی از بهترین‌های تاریخ است، ولی به نظر می‌رسد که ریدلی اسکات در فکر تبدیل کردن آن به یک فرانچایز است.

در فستیوال فیلم جنوب غربی (Southwest Film) سایت EW از ریدلی اسکات درباره‌ی احتمال ساخته شدن یک دنباله که بر اساس گزارشات از سال ۲۰۰۹ در دست توسعه است سوال پرسید. این کارگردان برجسته در کنار این که این موضوع را تایید کرد گفت که ایده‌ی مناسب برای این دنباله را نیز دارد و راسل کرو نیز در فیلم حضور خواهد داشت.

من می‌دانم که چطور او را بازگردانم. با وجود این که او مرده است، ولی من می‌توانم او را برگردانم؛ من این موضوع را به استدیو هم توضیح داده‌ام، ولی نمی‌دانم که این اتفاق رخ می‌دهد. گلادیاتور در سال ۲۰۰۰ ساخه شده است و راسل کرو در این مدت تغییر زیادی کرده است و در حال حاضر بر روی فیلم دیگری کار می‌کند، ولی من تاش می‌کنم که او را راضی کنم.

این که خود ریدلی اسکات این موضوع را تایید کرده است خیلی مهم است. احتمالا داستان فیلم درباره‌ی ماجراجویی‌های ماکسیموس در جهان پس از مرگ خواهد بود، ولی این را باید بیان کنیم که با این صحبت‌ها ساخت شدن دنباله‌ی Gladiator «گلادیاتور» حتمی نیست.

منبع: screenrant

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.