انیمیشن Into the Spider-Verse 2 با فیلم قبلی متفاوت است

سازندگان انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی ۲» به دلیل اینکه در دوران کنونی این دنباله موردانتظار را منتشر نکرده‌اند به اندازه کافی ما را اذیت کرده‌اند. حالا کریستوفر میلر (Christopher Miller) تهیه‌کننده این فیلم خبر جدیدی درباره آن منتشر کرده تا ما را بیش از پیش آزار دهد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

طبق گفته میلر، این دنباله بسیار موردانتظار از تکنیک‌های بصری جدیدی که به طور خاص برای این انیمیشن ساخته شده‌اند استفاده خواهد کرد، و این تکنیک‌ها آنقدر خیره‌کننده هستند که فیلم اول در مقایسه با فیلم دوم یک اثر کاملا ساده به نظر می‌آید. او در این باره گفته:

توسعه تکنیک‌های هنری پیشگامانه برای Into the Spider-Verse 2 به پایان رسیده که واقعا منو حیرت‌زده کردن. این باعث میشه فیلم اول کاملا ساده به نظر بیاد.

اینکه میلر چنین حرف‌هایی زده واقعا هیجان‌انگیز است. فیلم اول Into the Spider-Verse توسط مخاطبان در سراسر دنیا مورد ستایش قرار گرفت، نه تنها به دلیل اینکه یک فیلم سرگرم‌کننده با یک داستان عالی بود، بلکه به خاطر سبک هنری و تکنیک‌های انیمیشنی منحصر به فردش. Into the Spider-Verse یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های تاریخ از نظر بصری است. اینکه گروه سازنده در تلاش برای خلق تکنیک‌های هنری جدیدی برای دنباله آن هستند قابل تحسین است.

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 قرار است ۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۵ مهر ۱۴۰۱) اکران شود.

منبع: Collider

12345678910 (2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید