اولین تیزر از American Utopia منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

تاریخ مشخصی برای روی صحنه رفتن تئاتر موزیکال ساخته‌شده بر اساس آلبوم استودیویی تحسین‌شده‌ای از دیوید برن (David Byrne) با نام American Utopia در نظر گرفته نشده است، اما تاریخ پخش فیلم اقتباسی ساخته‌شده از آن به کارگردانی اسپایک لی (Spike Lee) مشخص شد. HBO تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر) را برای پخش این فیلم در نظر گرفته است و امروز نیز تیزری از آن منتشر کرد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

فیلم American Utopia شامل آهنگ‌های جدید و قدیمی برن است؛ او رهبری گروه ۱۱ نفره‌ای از نوازندگان و خوانندگان را برعهده دارد و تک‌گویی‌هایی اعم از مسائل شخصی تا اجتماعی-سیاسی شامل بی‌رحمی پلیس، مشارکت رأی دهندگان، تغییرات اقلیمی و مهاجرت انجام می‌دهد.

تئاتر American Utopia از دیوید برن در سالن هادسون برادوی از اکتبر گذشته تا فوریه گذشته بر روی صحنه رفت و تمام بلیت‌های آن به فروش رسید و تا پیش از کوید-۱۹ قرار بود پاییز امسال نیز مجدداً بر روی صحنه برود که شیوع بیماری باعث تعطیلی تمامی سالن‌های تئاتر برادوی شد. هنوز برنامه‌ای برای زمان بازگشایی تئاترها در برادوی اعلام‌نشده است.

منبع: Deadline

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette