میشل رودریگز رفتن سریع و خشمگین به فضا را تأیید کرد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

امروز میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) بازیگر مجموعه فیلم‌های Fast & Furious در برنامه‌ی The Jess Cagle Show حاضر شد و اعلام کرد که بسیار از روشن‌فکر بودن تهیه‌کنندگان برای اضافه کردن یک نویسنده‌ی زن به مجموعه خوشحال است. رودریگز در تمام قسمت‌های این فرانچایز نقش لتی اورتیز تورتو را از زمان آغازش در سال ۲۰۰۱ ایفا کرده است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

رودریگز طی مصاحبه گفت:

بسیار از استقبال آن‌ها برای انجامش سپاس‌گزارم. من نیاز به یک نویسنده‌ی زن داشتم. من می‌خواستم تمام زن‌های سریع و خشن مقداری عشق دریافت کنند.

او اعلام کرد که همیشه به یک نقطه‌نظر زنانه نیاز است و گفت:

مسئله این است که همه‌ی پسرها همیشه روی پسرها تمرکز می‌کنند. این یک جور خودپسندی ذاتی هست. برای مردم، مردم معمولاً فقط به خودشان اهمیت می‌دهند، یا افرادی که شبیه‌شان باشند یا مثل آن‌ها رفتار کنند یا جنسیت مشابهی داشته باشند، نمی‌دانم. فقط می‌دانم رویه همین است. و خب من می‌دانستم که اگر یک نویسنده‌ی زن را به مجموعه اضافه کنم، او ممکن است در داستان مقداری به زن‌ها اهمیت بدهد.

رودریگز شخصیت خودش را “بیش‌ازحد عصبانی و بزن‌بهادر” توصیف کرد. او گفت:

این‌گونه نیست. این طبیعی نیست و فکر کنم برای فهمیدنش به یک صدای زنانه نیاز بود.

کیگل از رودریگز در مورد ادعای لوداکریس (Ludacris) نسبت به اینکه قسمت نهم مجموعه به فضا خواهد رفت پرسید و رودریگز پاسخ داد:

بچه‌ها از کجا فهمیدید؟ ببینید چه شد؟ مردم در پشت‌صحنه شروع می‌کنند به حرف زدن و وقتی فیلم به‌موقع اکران نشود، داستان به بیرون درز می‌کند. هیچ‌کسی قرار نبود از این باخبر بشود.

منبع: Deadline

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette