ازسرگیری تولید Genius: Aretha از شبکه Nat Geo

8 مهر 1399 - 14:00

سریال Genius: Aretha (نبوغ: آرتا) از شبکه NAT Geo (نشنال ژئو گرافیک) قرار است فیلم‌برداری خود را از ۱ اکتبر (۱۰ مهر) در آتلانتا از سر بگیرد. پیش‌تولید این مجموعه با بازی سینتیا اریوو (Cynthia Erivo) در جورجیا تمام شده است. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

مینی‌سریال Genius: Aretha در مورد خواننده افسانه‌ای، آرتا فرانکلین (Aretha Franklin) است و پنج بخش نیم قسمته از سفارش ۸ قسمته آن تا اواسط ماه مارس که با شیوع ویروس کرونا همزمان بود، ضبط شد. دو هفته بعد Nat Geo، نمایش مینی‌سریال را که قرار بود در ۲۵ مه (۵ خرداد) انجام شود به اواخر امسال به تعویق انداخت.

هنوز تاریخ پخش جدید تعیین نشده است. به گفته منابع مطلع، این سریال برای پخش در عید شکرگزاری درنظر گرفته‌ شده، اگرچه آغاز پخش در ابتدای سال ۲۰۲۱ واقع‌بینانه‌تر به نظر می‌رسد. شبکه Nat Geo، از کمپانی دیزنی، به احتمال زیاد سعی خواهد کرد از فیلم Respect که زندگی‌نامه آرتا فرانکلین با بازی جنیفر هادسون (Jennifer Hudson) است و ۱۵ ژانویه (۲۶ دی) اکران خواهد شد، پیشی بگیرد.

مینی‌سریال Genius: Aretha سومین بخش از یک مجموعه در شبکه Nat Geo است که آلبرت انیشتین و پابلو پیکاسو دو شخصیت اصلی قبلی آن بودند. این سریال به عنوان اولین مینی‌سریال موثق و کاملا مجاز درباره زندگی ملکه روح‌ها (لقب آرتا فرانکلین) است.

ساخت این مجموعه در ماه دسامبر با بازی اریوو در نقش فرانکلین و بازی کورتنی بی. ونس (Courtney B. Vance)، مالکوم برت (Malcolm Barrett)، پاتریس کاوینگتون (Patrice Covington)، کیمبرلی هربرت گریگوری (Kimberly Hébert Gregory)، ربکا نائومی جونز (Rebecca Naomi Jones)، شایان جردن (Shaian Jordan)، مارک ریچاردسون (Marque Richardson)، پائولتا واشنگتن (Pauletta Washington)، استیون نورفلیت (Steven Norfleet) و عمر جی. دورسی (Omar J. Dorsey) آغاز شد.

تی. آی. (T.I.)، آنتونیک اسمیت (Antonique Smith) و تینا فیرس (Tina Fears) نیز به این مجموعه باز می‌گردند.

آنتونی همینگوی (Anthony Hemingway) تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان این مجموعه است.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.