تریلر ریبوت فیلم ترسناک پیچ اشتباه منتشر شد

17 December 2020 - 17:00
فیلم Wrong Turn

کمپانی Saban Films تریلر رسمی ریبوت فیلم مورد انتظار Wrong Turn «پیچ اشتباه» به کارگردانی مایک پی. نلسون را منتشر کرد؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

این تریلر اولین نگاه ما به جدیدترین گروه قربانیان این فرنچایز می‌باشد در حالی که با وحشت‌هایی روبرو می‌شوند که بعلت وجود قاتلان در جنگل بوجود آمده است. طبق گفته EW این فیلم فقط برای یک شب در تاریخ  ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱ در سینماها پخش خواهد شد و بلیط‌ها از طریق کمپانی Fathom Events در تاریخ ۸ ژانویه در دسترس خواهد بود.

این ریبوت از فیلم Wrong Turn گروهی از دوستان را که برای پیاده‌روی کشور را طی می‌کنند، در زمین‌های جامعه دور افتاده به نام Foundation قرار می‌دهد، که مردمی هستند که پیش از جنگ داخلی در کوهستان‌ها زندگی می‌کرده‌اند. گروه دوستان بزودی متوجه می‌شوند که قوانین در این مکان متفاوت است و شاید آنطور که فکر می‌کنند قربانی نباشند.

این فیلم توسط مایک پی. نلسون کارگردانی شده و فیلمنامه آن توسط نویسنده سری اصلی آلن بی. مک‌الروی نوشته شده است. گروه بازیگران این فیلم شامل شارلوت وگا (Charlotte Vega)، متیو موداین (Matthew Modine)، دامیان مافی (Damian Maffei)، بیل سیج (Bill Sage)، اما دومان (Emma Dumont)، والری جین پارکر (Valerie Jane Parker)، چانی مورو (Chaney Morrow) و دیوید هاچینسون (David Hutchinson) می‌شود.

تریلر را در کانال یوتیوب مشاهده کنید.

منبع : coming soon

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • سعیده رهبرخواه says:

    لطفا نام خواننده زن در پایان فیلم رو قید کنید.