روآن اتکینسون علاقه‌ای به ادامه دادن نقش مستر بین ندارد

5 January 2021 - 23:59
Mr. Bean

بازیگر نقش مستر بین، روآن اتکینسون دیگر علاقه‌ای به ادامه این نقش ندارد. در حقیقت اتکینسون اعلام کرد که دیگر بازی در این نقش برای او جذاب نبوده و این بخش از حرفه بازیگری خود را پشت سر گذاشته است. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

اتکینسون گفته است:

من از بازی کردن این نقش زیاد لذت نمی‌برم. حجم مسئولیتی که در قبال این شخصیت برعهده من بوده، خوشایند نیست و این برای من خیلی پراسترس و طاقت فرسا بوده است. بی‌صبرانه منتظرم که داستان این شخصیت به پایان برسد.

اتکینسون در سال ۱۹۹۰ بازی در نقش مستر بین را شروع کرد که پخش سریال این شخصیت تا سال ۱۹۹۵ ادامه داشت. این کاراکتر چندین فیلم جداگانه و یک سری انیمیشنی درحال ساخت دارد.

برای اتکینسون فیلم‌ها و سریال‌های انیمیشنی از عنوان‌های لایو اکشن راحت‌تر بوده است و او در این رابطه گفت:

پس از ساخت یک سریال انیمیشنی، ما در حال ساخت یک فیلم انیمیشنی برای شخصیت مستر بین هستیم. برای من صداگذاری شخصیت راحت‌تر از بازی کردن در این نقش است.

اتکینسون همینطور درباره رسانه‌های اجتماعی گفت:

مشکل اینترنت این است که بر اساس یک الگوریتم تصمیم گرفته می‌شود که ما چه چیزی را ببینیم. به این شکل که یا در کنار افراد قدرتمند خواهی بود یا علیه آن‌ها و اگر علیه آن‌ها باشی از رده خارج می‌شوی. خیلی مهم است که ما ایده‌های زیادی را ببینیم ولی وسایل دیجیتالی که الان درحال استفاده از آن‌ها هستیم این فرصت را به ما نمی‌دهند و من به خاطر همین از آینده می‌ترسم.

منبع: Comic Book

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.