تریلر مینی سریال جنایی Mare of Easttown منتشر شد

18 February 2021 - 22:08
مینی‌سریال Mare of Easttown

شبکه HBO به تازگی تریلری تبلیغاتی از فیلم Mare of Easttown با بازی کیت وینسلت (Kate Winslet) در نقش اصلی میر منتشر کرده است.

علاوه بر وینسلت، در این مینی‌سریال هفت قسمتی بازیگرانی از جمله گای پیرس (Guy Pearce)، ایوان پیترز (Evan Peters)، جین اسمارت (Jean Smart)، دیوید دنمن (David Denman)، جولیان نیکلسون (Julianne Nicholson) و کایلی اسپینی (Cailee Spaeny) حضور دارند. مینی سریال Mare of Easttown ساخته و نوشته برد اینگلسبی (Brad Ingelsby)، با کارنامه ساخت فیلم‌هایی مثل Out of the Furnace و The Way Back، می‌باشد. تمام هفت قسمت این سریال توسط کارگردان فیلم The Hunt یعنی کراگ زوبل (Craig Zobel) کارگردانی شده است. کارگردانی زوبل یک تغییر قابل توجه بود چرا که در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که کارگردانی این مینی‌سریال را گاوین اوکانر (Gavin O’Connor) بر عهده خواهد داشت.

تریلر مینی‌سریال The Mare of Easttown یک تریلر تاریک و شوم می‌باشد که به یک اندازه روی کاراکتر‌های موجود و مکان فرضی در داستان تاکید دارد. ما ابتدا با میر شیهان با بازی وینسلت، کارآگاهی در شهری کوچک در پنسیلوانیا که سنگینی شهرت محو شده شهر خود را بر دوش حمل می‌کند، آشنا می‌شویم. تقریبا در همان زمانی که او دارد با وقایع گذشته‌اش دست و پنجه نرم می‌کند ماموریت می‌گیرد تا قضیه قتل دختری جوان را پیگیری کند. در یک سریالی به سبک درام جنایی، زندگی شخصی و وظایف حرفه‌ای میر شروع به تاثیر گذاشتن روی یکدیگر و محو شدن می‌کنند و او را به مسیری پیچیده می‌کشانند. اما حداقل جریان جالب و رمانتیکی از پیرس وجود دارد تا میر را متعادل نگه دارد، نه؟

این مینی‌سریال ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) در شبکه HBO شروع به پخش می‌کند.

در قسمت زیر شما می‌توانید خلاصه رسمی داستان را بخوانید.

این مینی‌سریال با بازی وینسلت پیرامون کاراکتر میر شیهان، کارآگاهی در شهر کوچکی در پنسیلوانیا می‌باشد. او در حالی که زندگی‌اش در حال فروریختن است ماجرای قتلی محلی را پیگیری می‌کند. مینی‌سریال Mare of Easttown کاوشی در سمت تاریک یک جامعه نزدیک و بررسی موثقی از این قضیه می‌باشد که چگونه تراژدی‌ها خانوادگی و گذشته ما می‌تواند زندگی حال ما را تعریف کند.

شما عزیزان می توانید این تریلر را از کانال یوتیوب مشاهده کنید.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.