صحبت های مارتین فریمن در مورد Black Panther 2

18 March 2021 - 23:22

مارتین فریمن بازیگر نقش اوِرِت راس در فیلم Black Panther اعلام کرد در دنباله فیلم Black Panther به کارگردانی  رایان کوگلر حضور خواهد داشت.

مارتین فریمن (Martin Freeman) قبل از مرگ غم‌انگیز چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) که صنعت سینما را به شدت تحت تاثیر قرار داد اعلام کرده بود در فیلم دنباله بعدی رایان کوگلر (Ryan Coogler) بازی خواهد کرد. این بازیگر انگلیسی در مصاحبه با وبگاه خبری کولایدر با اشاره به درگذشت همکار خود آقای بوزمن بار دیگر بر تعهد خود به دنیای سینمای مارول تاکید کرد.

فریمن در این مصاحبه اعلام کرد:

بله من در نسخه دوم Black Panther خواهم بود. به زودی با رایان کوگلر در مورد محتوای فیلم صحبت خواهم کرد. من هیچ اطلاعی از فیلم‌نامه ندارم و نمی‌دانم قرار است در این فیلم چه اتفاقاتی رخ دهد.

فریمن در مورد ساخت فیلم Black Panther 2 بدون بوزمن چنین گفت:

اگر اشتباه نکنم قبل از درگذشت چادویک، فیلم‌نامه شروع شده بود. روی فیلم‌نامه کار می‌کردند که ناگهان چادویگ درگذشت. من با خودم گفتم پس با این حساب دیگر شاهد فیلمی از Black Panther نخواهیم بود. مگر می‌شود بدون حضور خود شخصیت Black Panther (پلنگ سیاه) ادامه این فیلم را ساخت؟! من الان هم نمی‌‎دانم این دنباله بدون بوزمن به چه صورت خواهد بود. اصلا نمی‌توانم باور کنم او پیش ما نیست. من هم مثل شما کنجکاو هستم ببینم این فیلم بدون او چگونه خواهد بود.

در نسخه اول فیلم Black Panther فریمن در نقش مأمور سیا، اورت کی. راس بازی کرد که در هنگام مأموریت اریک کیلمونگر برای فراری دادن اولیس کلائو از بازداشت فدرال، جان خود را برای محافظت از ناکیا به خطر انداخت. او تا پایان فیلم بهبود می‌یابد و با در کنترل گرفتن یک جت از راه دور به هواپیماهای حامل سلاح‌های ویبرانیوم به سرقت رفته شلیک می‌کرد.

کوگلر، نویسنده و کارگردان به صورت رسمی اعلام کرده است که هیچ بازیگری در نقش برجسته T’Challa که بوزمن بازی می‌کرد، ایفای نقش نخواهد کرد.

به نظر می‌رسد تنوچ هورتا (Tenoch Huerta) بازیگر مکزیکی شخصیت منفی در Black Panther 2 خواهد بود. فیلم Black Panther 2 قرار است در ۸ جولای ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) در سینماها اکران شود.

منبع: collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.