ویدیویی از پشت صحنه ساخت فیلم Mortal Kombat منتشر شد

17 فروردین 1400 - 15:22
فیلم Mortal Kombat

کمپانی بارداران وارنر به‌تازگی ویدیویی را از پشت صحنه ساخت فیلم «مورتال کامبت» منتشر کرده است که در آن می‌توان صحنه‌های جدیدی را از این فیلم تماشا کرد.

این ویدیو منتشر شده در یوتیوب، علاوه بر به نمایش گذاشتن صحنه‌های جدیدی از این فیلم، شامل مبارزه‌های بسیار خشن و مصاحبه گروه بازیگری حاضر در آن نیز می‌باشد. علاوه بر این، طرفداران این فیلم می‌توانند در این ویدیو نگاه کاملی را به کاراکتر‌های شناخته شده‌ای مانند کابال، رپتایل و میلینا نیز بیندازند.

این فیلم براساس سری بازی‌های ویدیویی با نام Mortal Kombat ساخته شده است. در این پروژه اقتباسی، تمرکز خاصی بر روی متعادل‌سازی عنصر درام و صحنه‌های اکشن حاضر در آن شده است.

همچنین در این پروژه چهر‌ه‌های بسیار آشنایی از سری بازی‌های ویدیویی Mortal Kombat از جمله کاراکتر‌های ساب-زیرو و اسکورپیون حضور خواهند داشت و علاوه بر این، شاهد معرفی کاراکترهای جدیدی نیز در این فیلم خواهیم بود. نقش کاراکتر ساب-زیرو را در این فیلم بازیگری با نام جو تسلیم (Joe Taslim) و نقش کاراکتر اسکورپیون را نیز هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) ایفا کرده است.

علاوه بر این دو کاراکتر بسیار مشهور، شخصیت‌های بسیار محبوبی از جمله کابال و میلینا را نیز می‌توان در ویدیو جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم مشاهده کرد. همچنین کاراکتر رپتایل با ظاهر خاص و متفاوتش نسبت به بازی‌های ویدیویی Mortal Kombat، نیز در این ویدیو دیده می‌شود. نقش کاراکتر کابال را در این فیلم بازیگری با نام دنیل نلسون (Daniel Nelson) و نقش کاراکتر میلینا را نیز سیسی استرینگر (Sisi Stringer) ایفا کرده است.

علاقه سازندگان این پروژه به سری بازی‌های ویدیویی Mortal Kombat تنها با نگاه به جزئیات به کار رفته در طراحی شخصیت‌ها و همچنین صحنه‌های اکشن حاضر در این فیلم، کاملاً مشهود است. جاش لاوسون (Josh Lawson) بازیگر کاراکتر کانو در این فیلم، پیش از این گفته بود که تمام صحنه‌های اکشن این فیلم CGI نخواهد بود.

ویدیو جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت این پروژه نیز، تنها یک ماه پس از به نمایش درآمدن اولین تریلر کامل از این فیلم که موفق شده بود تمام رکوردهای بینندگان را در هفته اول نمایشش بشکند، به اشتراک گذاشته شده است. بعید نیست که در طی هفته‌های آینده و قبل از به نمایش گذاشته شدن این فیلم در سینماها و شبکه اینترنتی HBO Max، ویدیوهای جدیدی نیز از آن منتشر شود.

ویدیو جدید و سه دقیقه‌ای منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم به طرفداران نشان داده است که این پروژه، فیلم اقتباسی ضعیف و ناامیدکننده‌ای مانند دیگر فیلم‌های اقتباسی ساخته شده از بازی‌های ویدیویی نخواهد بود. وب‌سایت کولایدر نیز پیش از این و در ماه مارس موفق شده بود تا ۱۳ دقیقه ابتدایی این فیلم را تماشا کند و طبق گفته‌های این وب‌سایت، بینندگان شاهد فیلمی بسیار جالب و تماشایی خواهند بود.

وظیفه کارگردانی فیلم Mortal Kombat را سیمون مک‌کوئید (Simon McQuoid) بر عهده داشته است. فیلم‌نامه این فیلم را نیز نویسنده‌ای با نام گرگ روسو (Greg Russo) به قلم درآورده است. از بازیگران حاضر در این پروژه نیز می‌توان به لوئیس تان (Lewis Tan) در نقش کول یانگ، جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) در نقش سونیا بلید، تادانابو آسانو (Tadanobu Asano) در نقش ریدن، مکاد بروکس (Mehcad Brooks) در نقش جکس، لودی لین (Ludi Lin) در نقش لیو کانگ، چین هان (Chin Han) در نقش شنگ سونگ و دیگر بازیگران آن اشاره کرد.

فیلم Mortal Kombat قرار است در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) به صورت هم‌زمان در شبکه اینترنتی HBO Max و سینماها به نمایش گذاشته شود.

ویدیو جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.