شبکه HBO سفارش ساخت سریال Minx را داد

18 فروردین 1400 - 12:32
سریال Minx

شبکه HBO سفارش ساخت سریال Minx که پیرامون چگونگی راه‌اندازی اولین مجله بزرگسال به نام مینکس می‌باشد را داد.

پس از پایان سریال The Deuce، شبکه HBO بار دیگر صنعت دهه هفتاد بزرگسالان را به سریال‌های تلویزیونی می‌آورد. این‌ بار اما این سریال درباره اولین مجله بزرگسال با عنوان Minx است. این کمدی ده قسمت دارد که زمان پخش هر قسمت آن نیم ساعت است. کارگردانی این سریال توسط الن راپاپورت (Ellen Rapoport) و تهیه‌کنندگی اجرایی آن توسط پل فایگ (Paul Feig) و دن مگنانته (Dan Magnante) از کمپانی Feigco Entertainment انجام می‌شود. کمپانی لاینزگیت نیز از پشتیبانان این سریال می‌باشد.

داستان این سریال در لس آنجلس و پیرامون راه‌اندازی مجله Minx می‌باشد. این مجله توسط یک فمینیست جوان و مشتاق و یک ناشر کم‌هزینه (با سطح پایین کلاس‌کاری) ایجاد می‌شود. بازیگر تازه‌کار یعنی اوفلیا لاویباند (Ophelia Lovibond) نقش این جوان فمینیست را بازی می‌کند و جیک جانسون (Jake Johnson) که پیشتر در سریال New Girl بازی کرده بود نقش ناشر را ایفا می‌کند. از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به ایدارا ویکتور (Idara Victor)، جسیکا لو (Jessica Lowe)، لنون پرهام (Lennon Parham)، مایکل آنگارانو (Michael Angarano) و اسکار مونتویا (Oscar Montoya) اشاره کرد.

مجری پروژه یعنی راپاپورت گفت:

من بسیار از کمپانی‌های Feigco، Lionsgate و HBO Max برای دیدن پتانسیل این داستان برای اولین باری که به دفتر آن‌ها رفتم متشکرم. ساخت Minx با بازیگران بااستعداد و خنده‌دار ما رویایی بود که دارد به حقیقت می‌پیوندد و من از تحقق این پروژه، بسیار هیجان دارم.

علاوه بر این، فایگ اظهار داشت:

ما عاشق مجله الن و دیدگاه شگفت‌انگیز او برای این سریال خنده‌دار و آزادی‌خواه، میان این سبک مجله‌ها شدیم و دانستیم که برای آوردن آن به عرصه نمایش نیاز به یک شریک قدرتمند در زمینه شبکه نمایشی داریم. بنابراین، ما برای کار کردن دوباره با HBO Max بسیار هیجان داریم؛ زیرا ما برای ساخت سریال Love Life اوقات بسیار خوشی با هم داشتیم. با این بازیگران قدرتمند در عرصه نمایش و این کارگردان درخشان ما مجله Minx را به اوج خود می‌رسانیم.

طرح خام این سریال به اندازه کافی برای جلب نظر مخاطبان جالب به نظر می‌رسد و بازیگران فوق‌العاده و تیم خلاق پشت این سریال کاملا باعث به فروش رفتن آن می‌شوند.

سریال Minx هنوز برای انتشار خود تاریخی مشخص نکرده است ولی ما اخبار به‌روز پیرامون این سریال را پوشش می‌دهیم.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.