انتشار اولین تصاویر از آنجلینا جولی در نقش چترباز آتش نشان

18 فروردین 1400 - 12:43

اولین تصاویر از آنجلینا جولی در فیلم جدید کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند، منتشر شد. تریلر این فیلم هیجانی نیز تا ساعتی دیگر منتشر خواهد شد.

شرکت برادران وارنر، اولین تصاویر رسمی را از آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در فیلم جدید کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند (Those Who Wish Me Dead‎) منتشر کرد. این فیلم که در ژانر هیجانی ساخته شده است، از حدود ۱ ماه دیگر، اکران خواهد شد.

این فیلم توسط تیلور شریدان (Taylor Sheridan) کارگردانی شده است. شریدان در سال ۲۰۱۷ و با ساخت فیلم رودخانه ویند (Wind River)، اولین تجربه کارگردانی خود را بدست آورده بود و این فیلم، دومین ساخته وی محسوب می‌شود. شریدان فیلم‌نامه این اثر را نیز خود نوشته است.

کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند، داستان چترباز آتش نشانی (با بازی جولی) را نشان می‌دهد که با چتر وارد یک جنگل که گرفتار آتش‌سوزی شده است، می شود. وی که اخیرا یک ماموریت شکست خورده را تجربه کرده است، ناگهان با پسری رو به رو می‌شود که در حال فرار از دست دو قاتل است و این دو اکنون باید با کمک یکدیگر، از دست آتش و این دو قاتل، فرار کنند.

آیدان گیلن (Aidan Gillen) و نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) دو بازیگر دیگر این فیلم هستند که در نقش دو قاتل بازی کرده‌اند. فین لیتل (Finn Little) نیز در نقش پسر نوجوان داستان بازی می‌کند.

این فیلم براساس کتاب با همین نام ساخته شده است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. کمپانی برادران وارنر همچنین اعلام کرده است که تریلر این فیلم را امروز و تا ساعاتی دیگر، منتشر خواهد شد.

فیلم کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند، قرار است اکران خود را از ۱۴ مه (۲۴ اردیبهشت) آغاز کند. این فیلم علاوه بر سالن های سینما، در همان روز از طریق شبکه استریم اچ‌بی‌او مکس نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: EW

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.