تریلر سریال Miracle Workers: Oregon Trail منتشر شد

9 June 2021 - 18:24
سریال Miracle Workers: Oregon Trail

یکی از بهترین کمدی‌های تلویزیون به نام  Miracle Workers: Oregon Trail با انتشار تریلری از سومین فصل خود اعلام کرد که در آستانه بازگشت می‌باشد.

به مناسبت بازگشت این سریال شبکه TBS اولین تریلر رسمی این سریال را منتشر کرد که در آن کارگران معجزه‌اسا به سمت غرب می‌روند و درمی‌یابند که همه چیز آن‌طوری که به نظر می‌رسد آسان، پاک یا خوب نیست. شبکه TBS همچنین مجموعه‌ای از تصاویر را منتشر کرد که به وسیله آن‌ها می‌توان به کاراکتر‌هایی که در فصل پیش رو با آن‌ها مواجه می‌شویم نگاه دقیق‌تری داشته باشیم.

سریال Miracle Workers: Oregon Trail برای بار دیگر شامل بازیگرانی از جمله دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe)، استیو بوشمی (Steve Buscemi)، جرالدین ویسواناتان (Geraldine Viswanathan) و کاران سونی (Karan Soni) می‌شود. پس از تجربه بدبختی و سرخوشی بهشت و عصر تاریک، اکنون زمان آن فرارسیده است که غرب به خنده‌دارترین شکل ممکن توجه‌ها را به خود جلب کند.

این تریلر کمی بیشتر درباره آن چه می‌توانیم از Oregon Trail در داستان انتظار داشته باشیم، به ما نشان می‌دهد؛ زیرا این کلیپ چند دقیقه‌ای همچنین بافت کمدی این سریال را به تصویر می‌کشد که از دوره‌های تاریخی برای اظهار نظر در مورد دنیای امروز استفاده می‌کند. ما در تریلر می‌بینیم که پرودنس آبردین با بازی ویسواناتان با گروهی از کارگران صحبت می‌کند و اصطلاحات رایج در دهه ۱۸۴۰ را به خوبی متوجه نمی‌شود. ما همچنین کاراکتر رورند ازکیل بروان با بازی ردکلیف را می‌بینیم که گروهی از مهاجران را در امتداد مسیر اورگان هدایت می‌کند و آن‌قدر از اوضاع خبر ندارد که هنگام کشیدن اسب برای نقشه‌اش اشتباه می‌کند.

در قسمت زیر می‌توانید خلاصه رسمی این سریال را مشاهد نمایید.

فصل سوم سریال کمدی و موفق Miracle Workers این بار کاراکتر‌های بازیگرانی همچون دنیل ردکلیف، استیو بوشمی، جرالدین ویسواناتان و کاران سونی را به غرب آمریکای کهن می‌فرستد. داستان این سریال که وقایع آن در سال ۱۸۴۴ اتفاق می‌افتد پیرامون واعظ یک شهر کوچک و ایده‌آلیست با بازی ردکلیف می‌باشد که با یک مجرم که روی گرفتن او جایزه تعیین شده با بازی بوشمی و یک ماجراجو با بازی ویسواناتان تیم می‌شود تا یک قطار را از غرب آمریکا که خطرات زیادی در آن وجود دارد عبور دهند.

فصل سوم این سریال با عنوان Miracle Workers: Oregon Trail قرار است ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر) در شبکه TBS منتشر شود.

تریلر این سریال را در کانال یوتیوب تماشا کنید.

در قسمت زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از این سریال را مشاهده نمایید.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.