ادریس البا به فیلم Sonic the Hedgehog 2 پیوست

11 August 2021 - 19:25
ادریس البا

ادریس البا در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده که قرار است در فیلم Sonic the Hedgehog 2 نقش کاراکتر ناکلز اکیدنا را بازی کند.

جدیدترین فیلم ادریس البا، فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) است که بر روی پرده سینماها قرار دارد. فیلم اول سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) اشاره‌هایی به حضور کاراکتر تیلز، یک روباه زرد رنگ با دو دُم، در قسمت دوم این فیلم داشت. حال، خبرها حاکی از حضور کاراکتر ناکلز اکیدنا در این فیلم جدید است. صداپیشگی کاراکتر ناکلز اکیدنا توسط ادریس البا انجام خواهد شد اما هنوز مشخص نشده که چه کسی صداپیشگی کاراکتر تیلز را برعهده خواهد داشت.

در فیلم سونیک خارپشت ۲، همانند فیلم اول، بن شوارتز (Ben Schwartz) صداپیشه نقش سونیک خارپشت خواهد بود. جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش تام واچوفسکی و تیکا سامپر (Tika Sumpter) در نقش مدی واچوفسکی نیز نقش‌هایشان از فیلم اول را بازآفرینی می‌کنند. جیم کری (Jim Carrey) نیز بار دیگر نقش دکتر روبوتنیک را به تصویر خواهد کشید.

همانند فیلم اول، فیلمنامه فیلم را جاش میلر (Josh Miller) و پت کیسی (Pat Casey) قلم زده‌اند و کارگردانی آن نیز در دستان جف فاولر (Jeff Fowler) قرار دارد.

داستان فیلم سونیک خارپشت ۲ به شرح زیر است:

سونیک آماده است تا آزادی و اختیار بیشتری داشته باشد و از همین رو، زمانی که تام و مدی تصمیم می‌گیرند تا به سفر بروند، سونیک را در خانه تنها می‌گذارند. اما با رفتن تام و مدی، دکتر روبوتنیک به همراه هم‌دست جدیدش به نام ناکلز بر می‌گردند تا یاقوتی را پیدا کنند که قدرت تخریب و همچنین ساخت تمدن‌ها را دارد. سونیک با رفیقش تیلز همسفر می‌شود تا قبل از دکتر روبوتنیک و ناکلز بتواند این یاقوت را پیدا کند.

فیلم سونیک خارپشت ۲ قرار است در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ به اکران دربیاید.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.