نگرانی دلقک‌های حرفه‌ای از اکران فیلم It

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

دو گروه مورد حمله‌ی فیلم It قرار گرفته‌اند، اولی کودکان هستند که به وسیله پنیوایز (Pennywise) خورده می‌شوند و دومی دلقک‌های حرفه‌ای هستند. خیلی از آدم‌ها از دلقک‌ها می‌ترسند و این دلیل حضور پنیوایز به عنوان یک دلقک در رمان استفن کینگ (Stephen King) است. از طرف دیگر افرادی گه زندگی خود را از این راه می‌گذرانند می‌ترسند که فلیم It این ترس را افزایش دهد و دعوت شدن آن‌ها را به مهمانی‌ جشن تولد را سخت‌تر کند. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

مجله‌ی Mel با چند دلقک حرفه‌ای مصاحبه‌ای داشته و بازخود همه‌ی آن‌ها یکسان بود؛ هیچ کس از حرفه‌ی آن‌ها درباره‌ی این فیلم خوشحال نیست. گیلفورد آدامز (Guilford Adams) با نام مستعار گیلی (Gilly) گفته است که “این فیلم برای دلقک‌ها بد است”.

اوضاع از دهه‌ی هفتاد میلادی برای دلقک‌ها سخت بوده است. در آن سال‌ها جان وین گیسی (John Wayne Gacy)، قاتل سریالی شیکاگو، که مرد‌ها و پسرهای کوچک را شکار می‌کرد در روز به عنوان دلقکی به نام پوگو (Pogo) کار می‌کرد. از آن موقع خیلی از رسانه‌ها دلقک‌ها را به عنوان جنایتکاران نشان داده‌اند که آخرین ‌آن‌ها رمان و فیلم It است.

سال قبل هم افرادی برای اذیت کردن دیگر خودشان را به شکل دلقک در می‌آوردند و در گوشه‌ای مثل خیابان یا پارکینگ‌ها می‌ماندند و مردم را می‌ترساندند. نیک کین (Nick Kane) با نام مستعار آقای کین در این بار گفته است:

 از ماه اکتبر به بعد همه داشتند موضوعات مربوط به دلقک‌های ترسناک را فراموش می‌کرند و همه چیز در حال برگشتن به جای خود بود که تریلر It منتشر شد و همه چیز مثل شد.

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، دلقک‌ها همیشه ترسناک بوده‌اند، ولی نمی‌توان از تاثیر فیلمی مثل It گذشت و مطمئناً این فیلم به ضرر این گروه تمام خواهد شد.

منبع: screencrush

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette