نزدیک فاضلاب نشوید | تریلر جدیدی از فیلم It منتشر شده است

نزدیک فاضلاب نشوید | تریلر جدیدی از فیلم It منتشر شده است

- دراخبار فیلم, تریلر فیلم
۱

به لطف MTV تریلر جدیدی از اقتباس سینمایی It که کتاب آن توسط استفن کینگ (Stephen King) نوشته شده منتشر شده است. استفن کینگ یکی از بهترین نویسنده‌ها در خلق آثار ترسناک هست و همچنین کارهای او در ساخته شدن فیلم‌هایی مثل The Shawshank Redemption «رستگاری شاوشنک» و Stand by Me «با من بمون» تاثیر گذار بوده است. در میان کارهای ترسناک استفن کینگ، همه It را جز بهترین‌ها می‌دانند. It داستان یک هیولای تغییر شکل دهنده است که اعضای گروهی رانده شده به نام باشگاه بازندگان  (The Losers Club) که شامل کودکان نیز می‌شود را به قتل می‌رساند. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در سال ۱۹۹۰ یک مینی سریال از این کتاب ساخته شده است که به هیچ وجه به خوبی کتاب استفن کینگ نبود، ولی بازی به یاد ماندنی تیم کری (Tim Curry) در نقش پنیوایز دلقک (Pennywise the Clown) یکی از نقاط قوت آن محسوب می‌شود. It در کتاب استفن کینگ شکل‌های مختلفی به خود می‌گیرد، ولی به دلیل ترسی که بیشتر افراد از دلقک‌ها دارند در آن مینی سریال تنها شکل دلقک را به این هیولای تغییر شکل دهنده دادند؛ همچنین در دو تریلر منتشر شده از فیلم هم ما فقط شکل دلقک مانند او را دیده‌ایم.

در طی مراسم MTV Movie & TV Awards، بینندگان توانستند یک پیشنمایش کوتاه از فیلم که قرار است در سال جاری اکران شود را تماشا کنند. شما می‌توانید این تریلر را در پایین تماشا کنید، ولی وقتی در خوابتان پنیوایز به سراغتان آمد تعجب نکنید.

وقتی تریلر اول منتشر شد؛ طوفان بزرگی در اینترنت به راه افتاد و رکورد بیشترین بازدید را شکست و این موضوع نشان می‌دهد که طرفداران به چه اندازه منتظر این فیلم که اقتباسی از یکی از بهریتن کارهای استفن کینگ محسوب می‌شود هستند. بیل اسکارسگارد (Bill Skarsgard) قرار است نقش پنیوایز دلقک را بازی کند و آندرس موشیتی (Andres Muschietti) کارگردان این فیلم هست.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

مبنع: screenrant

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت