پیتر دینکلیج به انیمیشن Croods 2 پیوست

7 October 2018 - 11:12

پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) بازیگر سریال Game of Thrones «بازی تاج و تخت» قرار است تا به خانواده‌ی غارنشین‌ها در ماجراجویی بعدی خود بپیوندد. به گزارش Deadline او قرار است در The Croods 2 بازی کند. برای آگاهی از جزئیات خبر با سینما گیمفا همراه باشید.

در سال ۲۰۱۳ این خانواده‌ی دوران ماقبل تاریخ به دنیا معرفی شد. این کمدی نامزد جایزه‌ی اسکار در مورد قبیله‌ای است که سرپرست آنها از نبوغ خود در برابر تهدیدات محیطی استفاده می‌کند و اختراعاتی انقلابی شبیه کشف آتش کرده و همچنین سختی و زحمت زیادی را برای پیدا کردن خانه‌ی جدید از بین سرزمین‌های خطرناک اما عجیب و غریب متحمل می‌شود.

در سپتامبر ۲۰۲۰، استودیو انیمیشین سازی DreamWorks Animation شما را به یک ماجراجویی دیگر دنیای غارنشین‌ها دعوت می‌کند که با درخشش دوباره‌ی نیکولاس کیج (Nicolas Cage) بازیگر Mandy، اما استون (Emma Stone) بازیگر Maniac، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بازیگر Deadpool 2، کثرین کینر (Catherine Keener) بازیگر Kidding، کلوریس لیچمن (Cloris Leachman) بازیگر American Gods و کلارک دوک (Clark Duke) بازیگر I’m Dying Up Here و حضور لسلی مان (Leslie Mann) بازیگر Blockers برای صداپیشگی خانواده‌ی غارنشین‌ها همراه است.

پیشرفت بر روی فیلم مسیری سخت و طولانی داشت و تولید آن قرار بود دو سال پس از اکران فیلم اول شروع شود اما قبل از اینکه DreamWorks در نوامبر ۲۰۱۶ خبر توقف ساخت این انیمیشن را داد، تاریخ‌های اکران مکررا به تعویق افتاد. پس از آنکه استودیو یونیورسال مجددا تولید آنرا به دست گرفت، تاریخ اکران ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۸ شهریور ۱۳۹۹) برای این فیلم مورد انتظار، در نظر گرفته شد.

دینکلیج که اخیرا در بلاک باستر «انتقام جویان: نبرد ابدیت» ظاهر شد، در فیلم درام بعدی شبکه‌ی HBO به نام My Dinner with Hervé که قرار است در بیستم اکتبر پخش شود نیز بازی می‎‌کند. همچنین او در آخرین فصل سریال Game of Thrones که قرار است در اوایل سال بعد پخش شود نیز حضور دارد.

منبع: Comingsoon

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.