اندرو گارفیلد در موزیکال tick, tick…BOOM! ساخته لین منوئل میرندا نقش‌آفرینی خواهد کرد

9 آبان 1398 - 23:30

به نقل از Deadline، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در فیلم tick, tick…BOOM! نقش‌آفرینی خواهد کرد. این فیلم اقتباسی توسط لین-منوئل میرندا (Lin-Manuel Miranda) به‌عنوان اولین تجربه‌ی کارگردانی‌اش برای Netflix ساخته خواهد شد و بر اساس زندگی‌نامه‌ی جاناتان لارسن (Jonathan Larson) خواهد بود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

گارفیلد نقش جان را با الهام از آن نمایش‌نامه نویس جوان و جاه‌طلب در این موزیکال بازی خواهد کرد. جان، جوانی مشتاق است که در نیویورک مشغول به نوشتن نمایشی است که امیدوار به موفق شدن و تبدیل‌شدنش به یک موزیکال آمریکایی بزرگ است؛ نمایشی که برای او حرفه‌ی بزرگ و موفقش را رقم خواهد زد. او از جانب نامزدش تحت‌فشار است، کسی که از منتظر بودن برای به موفقیت رسیدن جان خسته شده و نمی‌خواهد عمرش را تلف کند. در این حین، بهترین دوست و هم‌اتاقی جان که از رؤیاهای خلاقانه‌ی او ناامید شده و شغلی با حقوق بالا درزمینه‌ی تبلیغات به‌دست آورده برای اسباب‌کشی و رفتن به مکانی دیگر در خیابان مدیسون آماده می‌شود. وقتی تولد ۳۰ سالگی جان نزدیک می‌شود، اضطراب و تردید او برای به حقیقت پیوستن رؤیاهایش به بالاترین حد خود می‌رسد.

برایان گریزر (Brian Grazer) از Imagine Entertainment و ران هاوارد (Ron Howard) به همراه جولی اوه (Julie Oh) و میرندا این فیلم را تهیه خواهند کرد. استیون لوینسون (Steven Levenson) فیلم‌نامه‌ی این اقتباس را می‌نویسد و همراه جولی لارسن (Julie Larson) و سیلیا کستاس (Celia Costas) تهیه‌کننده‌ی اجرایی این اثر خواهد بود.

لارسون پس از مرگش سه جایزه‌ی تونی برای نمایش Rent به‌دست آورد؛ نمایشی که پس از ۱۱ سال به طولانی‌ترین برنامه در تاریخ برادوی تبدیل‌شده است. وقتی میرندا جایزه‌ی پولیتزرش را برای Hamilton برنده شد، او و لارسن به دو نفر از تنها نه خالقی که برای یک موزیکال درام جایزه‌ی پولیتزر را دریافت کرده‌اند، تبدیل شدند.

گارفیلد در پروژه‌های پیشِ روی Mainstream از جیا کاپولا (Gia Coppola)، شرح زندگی The Eyes of Tammy Faye از مایکل شوالتر (Michael Showalter) و بیوگرافی موزیکال Instrumental از جیمز مارش (James Marsh) نقش‌آفرینی کرده است.

منبع: Comingsoon

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.