تریلر انیمه Ghost in the Shell: SAC_2045 منتشر شد

25 March 2020 - 22:30

انیمه Ghost in the Shell چندین اسپین‌آف و اقتباس داشته اما نتفلیکس Ghost in the Shell: SAC-2045 را بیاد ماندنی خواهد کرد. ماتوکو کاساناگی قهرمان این انیمه و CGI است. البته که همه چیز CGI شده است. سبک CGI شگفت انگیز نیست چون نتفلیکس در برنامه ریزی اصلی انیمه اصلی‌اش، سریال‌های CGI را به تعویق انداخته است. اما کاربرد CGI برای کار کلاسیکی همچون Ghost in the Shell و شخصیت برجسته‌ای مانند ماتوکو کاساناگی تصمیم مهمی از سمت Productions I.G و Sola Digital Art است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

انیمه SAC_2045 به دنبال بهره‌برداری از Public Security Section 9 است. در تریلر نهایی و تریلرهای قبلی، میجر و ماموریت تیمی‌اش، پایین کشیدن فردی بود که انسان پست مدرن و عضو سازمانی است که تشنه بی قانونی است. تریلر نهایی حاکی از این است که سریال ثبات سری های قبلی را ندارد. ساندتراک انیمه شاد، با رنگ‌های شاد و شخصیت‌های جوانتر از سری‌ اصلی است.

فیلم Ghost in the Shell سال ۱۹۹۵ براساس مانگا شیرو ماسامون (Shirow Masamune) به همین نام به کارگردانی مامورو اوشی (Mamoru Oshii) است و مورد ستایش و تحسین قرار گرفت و یکی از انیمه‌های بزرگ تاریخ است. کنجی کامیاما (Kenji Kamiyama) کارگردان SAC_2045 تجربه ساخت فرنچایز اقتباسی دارد.

منبع: Gamespot

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.