توماسین مک‌کنزی به Joika پیوست

14 June 2020 - 23:00

توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie) ستاره Jojo Rabbit و Leave No Trace، قرار است نقش رقصنده باله آمریکایی جوی وومک (Joy Womack) را در فیلم شرح حال Joika بازی کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

وومک دومین آمریکایی فارغ التحصیل شده از آکادمی Bolshoi Ballet مسکو است که شخصا مک‌کنزی را آموزش می‌دهد و بدلکار او در بیشتر صحنه هاست.

این فیلم تمرین رقص شدیدی داشته که محدودیت‌های آموزشی، ممارست و فداکاری و اخلاق او را مورد آزمایش قرار داده و نشان می‌دهد چگونه او احساسش در مورد اولین عشقش برانگیخته می‌شود.

وومک که ۲۶ ساله است، به رقصنده اصلی Universal Ballet شدن در کره ادامه داده و سپس به آمریکا بازگشته و با Boston Ballet می‌رقصد. Joika اسم وومک در روسیه بوده است.

این فیلم قرار است اوایل ۲۰۲۱ در نیوزیلندی که از بحران کرونا فارغ شده، آغاز گردد، و جیمز ناپیر رابرتسون (James Napier Robertson) نویسنده و کارگردان، این فیلم را به همراه تام هرن (Tom Hern) و کیوی مک‌کنزی (Kiwi McKenzie) می‌سازد و از تکنولوژی مبتکرانه‌ای برای کار در محدودیت‌های کرونا استفاده می‌کند.

رابرتسون و هرن برای بازی در فیلم شرح حال The Dark Horse محصول ۲۰۱۴ شناخته شدند که در تورنتو بازی کرد و کمپانی Four Knights Film آن‌ها فیلم ترسناک Shadow In The Cloud ساخته کلویی گریس مورتز (Chloe Grace Moretz) را در مرحله پس از تولید دارد.

کمپانی Anonymous Content پل گرین (Paul Green)، پائولا مانوز وگا (Paula Munoz Vega) و لوری راس (Laurie Ross) تهیه کنندگان اجرایی کار هستند. Embankment Films تهیه کننده اجرایی کار و فروشنده جهانی آن است و حق پخش فیلم را به همراه UTA Independent Film Group در ایالت متحده برعهده دارد. این پروژه در بازار مجازی کن به فروش می‌رسد.

کارهای بعدی مک‌کنزی فیلم‌های جدیدی از ادگار رایت (Edgar Wright) و جین کمپیون (Jane Campion) هستند و او قرار است در فیلم جدید ام مایت شایامالان (M Night Shyamalan) بازی کند.

تام هرن اظهار داشته: بسیار خوشحالیم که نیوزیلند به وضعیت سفید در آمده و خیلی خوشحال تریم که Joika از اولین فیلم‌هایی است که چراغ سبز گرفته در این وضعیت.

تیم هسلم (Tim Haslam) از Embankment نیز گفته:

فیلم Joika درباره استعداد خاص و فوق العاده و فداکاری‌هایی است که برای رسیدن به رویاها باید صورت گیرد. خودمان را جای توماسین می‌گذاریم و می‌بینیم مخاطب هر گام از مسیر او به سمت عالی شدن را تجربه خواهد کرد.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.