هیلاری برتون در فصل جدید The Walking Dead بازی می‌کند

4 November 2020 - 19:30

این یک رابطه خانوادگی واقعی، سر صحنه سریال The Walking Dead می‌باشد. هیلاری برتون (Hilarie Burton) به همسر واقعی خود جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) در این سریال پیوست و شخصیت همسر نگان را در این سریال به تصویر می‌کشد. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

برتون روز سه شنبه در توییتی نوشت:

مخفی نگه داشتن این موضوع بسیار سخت بوده است. ولی من کار کردن با جفری دین مورگان را دوست دارم و وقتی تبدیل به کاراکتر نگان می‌شود و با تکبر راه می‌رود را نیز دوست دارم و در آخر به خانواده The Walking Dead نیز علاقه دارم. آن‌ها برای دوره‌هایی بخشی از خانواده ما بودند و من از لطف آن‌ها بسیار سپاسگزارم.

در کمیک The Walking Dead از رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، نگان قبل از وقایع آخرالزمان زامبی‌ها با لوسیل ازدواج کرده بود. وی به سرطان مبتلا شد و نگان تصمیم گرفت در آخرین روزهای زندگی او هرچه بیشتر با همسرش وقت بگذراند. درگذشت وی با شیوع ویروس زامبی همزمان شد و او دوباره به عنوان مرده متحرک در تخت بیمارستان خود احیا شد. نگان چوب بیسبال معروف خود را که برای محافظت از خود و دیگران از آن استفاده می‌کرد را به نام همسر فقیدش، سیم خاردار نهاد.

اولین بار توسط خبرگزاری Comicbook.com گزارش شد که برتون اولین بازی خود را در یکی از شش قسمت فصل دهم سریال که در اوایل سال ۲۰۲۱ در AMC پخش می‌شود، انجام می‌دهد.

برتون که به خاطر بازی در سریال One Tree Hill شناخته شده است، اخیرا در سریال Council of Dads و Lethal Weapon دیده شد.

وی و مورگان میزبانی برنامه Friday Night in With the Morgans، یک برنامه گفتگوی ویدئویی نیم ساعته که خارج از مزرعه آن‌ها در نیویورک بود و اولین نمایش آن در ماه آوریل پخش شد در شبکه AMC، را برعهده دارند.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.