تصویر جدیدی از فیلم Terrifier 2 منتشر شد

26 December 2020 - 13:30
Terrifier 2

دنباله‌ی اسلشر مورد انتظار Terrifier 2 احتمالاً تا سال دیگر منتشر نشود اما کار تدوین فیلم به گفته‌ی کارگردان آغاز شده است. پیش‌تر قرار بود تا این اثر در اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

نویسنده و کارگردان دیمین لیون (Damien Leone) در فیسبوک خود از وضعیت کنونی Terrifier 2 خبر داد و تصویر جدیدی را نیز از دلقک فیلم منتش کرد:

مفتخرم اعلام کنم که ما رسماً مشغول تدوین کردن Terrifier 2 هستیم. دوست ندارم به گم فیلم‌برداری رسماً تمام شده است چون ممکن است لازم باشد تعدادی صحنه‌ی دیگر را طی یک یا دو روز فیلم‌برداری کنیم اما بخش سخت کار به پایان رسیده است.

او امیدواری خودش برای به تدوین و اصلاح رنگ شدن کامل فیلم طی دو تا سه ماه آینده ابراز کرد و سپس به دنبال توزیع‌کننده‌ای بالقوه برای فیلم خواهند گشت.

لیون اضافه کرد:

خبر خوب آن است که من حقیقتاً باور دارم سکانس زننده‌ی ارّه‌برقی در Terrifier 1 با یک رقیب جدید روبه‌رو خواهد شد. با اعتمادبه‌نفس اعلام می‌کنم که به هر دری زدیم تا این صحنه‌ی کشتار جدید بی‌نقص از آب دربیاید. به‌عنوان یک طرفداران سرسخت فیلم‌های ترسناک این تضمین را بهتان می‌دهم که شاهد یک حمام خون بزرگ و خشن خواهید بود. می‌دانم که چیزی به‌یادماندنی خلق کرده‌ایم. می‌توانم صادقانه بهتان بگویم چنین صحنه‌ی قتلی در هیچ‌یک از آثار جالویی که تابه‌حال وجود داشته‌اند، تا جایی که من خبر دارم، وجود نداشته است.

فیلم جدید این‌گونه توصیف شده است:

پس از فراخوانده شدن توسط موجودیتی پلید، آرتِ دلقک به شهر کوچک مایلز کاونتی بازمی‌گردد تا دختری نوجوان و برادر کوچک‌ترش را در شب هالووین شکار کند و به قتل برساند. دعا کنید سر راهش قرار نگیرید.

ستارگان فیلم Terrifier 2 را لورن لاورا (Lauren Lavera)، دیوید هاوارد ثورنتون (David Howard Thornton)، الیوت فولام (Elliott Fullam)، سارا ویت (Sarah Voigt)، کیلی هایمن (Kailey Hyman) و کیسی هارتنت (Casey Hartnett) تشکیل می‌دهند. فیلم اصلی قبل از پخش بر روی سرویس‌های استریمی در festival circuit به پخش رسید و با توجه به تمام عدم قطعیتی که اکنون صنعت فیلم‌سازی را درگیر خود کرده است هنوز مشخص نیست که این فیلم در ابتدا چگونه به پخش خواهد رسید.

منبع: Comic Book

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • Fati says:

    خیلی ترسناک بود بشدت پیشنهاد میشه

  • joker says:

    ما که نفهمیدیم این فیلم برای چی ساخته میشه وو اصلا طرفداراش کین و چین ولی فیلم)بیج اشتباه که از این خیلی ترسناک تره هدف داره کل داستان و بیام فیلمش اینه که اقا به جنگل نرید این چی چه هدفی داره مسخرس نه کسی میتونه بهش اسیب بزنه نه کارگردان تو فیلمش این شخصیتو میکشه فیلم itخودش خیری فیلم فوق الاده ای بود خیلی ترسناک بود ولی تو قسمت دوم مرد شخصیت دلقکه که من خوشم نیومد از مرگش چون خوب بود خیلی معنی داشت ترسه بی موردی نداشت اگه این جور فیلم هارو میزارید سایت خاهش میکنم که چیزایی بنویسید که مخاطب درک کنه که فقط فیلمه ما که نمیترسیم چون ادم بزرگیم ولی شاید یه بچه از سر کنج کاوی این فیلم مسخره رو نگاه کنه