انیمه Attack on Titan فصل آخر خود را جشن می‌گیرد

۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan جدیدترین قسمت‌های خود را با تصویر‌ خاصی از ارن جشن می‌گیرد!

فصل چهارم و آخر انیمه Attack on Titan با یک روند کند آغاز شده زیرا قسمت‌های نخست آن روی معرفی طرف دیگر نزاع در کشور مارلی به طرفداران متمرکز شده است. در حالی که چند قسمت اول این انیمه با چهره‌های کاملا جدیدی سپری شده بود، جدیدترین قسمت‌های این انیمه به همراه یک سری از ماجراها به طور رسمی ارن ییگر را به داستان بازگرداند. حالا که ارن کاملا وارد داستان شده است، فصل آخر واقعا شروع می‌شود.

قسمت ۶۴ این انیمه “اعلامیه جنگ” دقیقا همانند عنوانش که فصل چهارم و آخر این انیمه را در پی داشت، اقدام به شروع دور آخر خود کرده است. به مناسبت بزرگداشت چنین واقعه مهمی برای انتشار پایان این انیمه، کارگردان این قسمت‌ها یعنی ترویوکی اماین (Teruyuki Omine) تصویر ویژه‌ای از ارن در میان انتشار قسمت‌ها در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت که به نوسانات مهمی از این برهه می‌پردازد.

فصل آخر انیمه Attack on Titan فقط ۱۶ قسمت خواهد داشت و پنج قسمت از آن با پرداختن به سمت دیگر نزاع (کشور مارلی) سپری شده است. اکنون که طرفداران به دیدگاه مردم مارلی پی می‌برند، به نظر می‌رسد اکنون زمان آن است که ارن و لشکرش وارد عمل شوند و فصل چهارم و آخر این انیمه را طی ۱۱ قسمت آتی به طور مستقیم وارد بازی نهایی کنند.

برای کسانی که امیدوارند اقدامات بیشتری را مانند سایر فصول در این فصل جدید ببینند، این واقعا همان چیزی است که قرار است در آینده اتفاق بیافتد زیرا روند جنگ بین دو طرف اکنون به صورت تخته گاز دنبال می‌شود.

در قسمت زیر می‌توانید تصویر به تازگی منتشر شده را تماشا کنید.

انیمه Attack on Titan

نظر شما درباره روند داستان فصل آخر این انیمه چیست؟ نسبت به تصویر جدید ارن چه حسی دارید؟ ما را از نظرات خود آگاه کنید.

منبع: Comicbook

3
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
  • ماری گفت:

    من اصلا از این قیافه هاشون خوشم نمیومد. مخصوصا ارن و میکاسا. مگه در طی چهار سال چقدر میتونن قیافه هاشون تغییر کنه که قابل شناخت نباشن؟
    تا قسمت پنجم هم خیلی کشش دادن فقط قسمت ششم و هفتم بود که خوب شد.

    0