لیست تمام فیلم‌هایی که در این هفته تأخیر خوردند

24 January 2021 - 18:30
فیلم‌های تأخیر خورده

با ادامه همه‌گیری ویروس کرونا، کمپانی‌های تولید فیلم، همچنان به جا به جا کردن تاریخ اکران فیلم‌های کلیدی خود ادامه می‌دهند. اکنون همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد تاریخ اکران تعدادی از فیلم‌ها با تأخیر به تاریخ دیگری موکول شده است.

برخی از کمپانی‌ها مانند کمپانی Warner Bros نیز تلاش کرده‌اند تا با استفاده از شبکه‌های استریمی، خود را با وضعیت جدید به وجود آمده توسط ویروس کرونا تطبیق دهند. به عنوان مثال کمپانی برادران وارنر پیش از این اعلام کرده بود، تمام فیلم‌هایی ۲۰۲۱ آن‌ها به صورت هم‌زمان هم در سینماها و هم در شبکه اینترنتی HBO Max پخش خواهند شد. کمپانی Disney نیز پخش فیلم Mulan و انیمیشن استودیو Pixar با نام Soul را به شبکه اینترنتی خود با نام دیزنی پلاس منتقل کرده بود.

تأخیر در تاریخ اکران فیلم‌ها در سال ۲۰۲۱ نیز مانند سال ۲۰۲۰ همچنان ادامه دارد چرا که بسیاری از سینماها همچنان تعطیل هستند. حتی با تولید واکسن جدید جهت مقابله با ویروس کرونا و روند آهسته توزیع آن، علاقه‌مندان به دیدن فیلم‌ها در سینما همچنان باید منتظر بمانند چرا که تاریخ اکران بسیاری از فیلم‌ها دوباره با تأخیر به زمانی دیگر موکول شده‌ است.

تنها در هفته ۱۸ ژانویه، علاوه بر کمپانی Universal، کمپانی سونی نیز تاریخ بسیاری از پروژه‌های خود را به زمانی دیگر موکول کرده است. در عین حال کمپانی دیزنی نیز، تاریخ پخش چندین پروژه از کمپانی ۲۰th Century Studios را به تاریخ دیگری موکول کرد.

فیلم‌هایی که تاریخ اکران آن‌ها با تأخیر مواجه شده‌اند، شامل فیلم‌های زیر می‌باشند:

فیلم Nobody

فیلم Nobody

این فیلم هیجان‌انگیز باب ادنکیرک (Bob Odenkirk) که پیش از این، اکرانش از تاریخ اوت ۲۰۲۰ (مرداد ماه ۱۳۹۹) به فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ماه ۱۳۹۹) منتقل شده بود اکنون قرار است که در ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود. فیلم‌نامه این فیلم توسط سازنده و نویسنده سری فیلم‌های John Wick با نام دیوید کلستاد (David Kolstad) به قلم درآمد است. داستان این فیلم نیز، بر روی مرد اهل خانواده‌ای تمرکز دارد که با حمله افرادی به خانه او و خانواده‌اش، خونش به جوش آمده و به دنبال انتقام می‌رود.

فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway

فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway

مانند بسیاری از فیلم‌های کمدی تأخیر خورده، تاریخ اکران فیلم Peter Rabbit 2 نیز با تأخیر به ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۰) منتقل شده است. قسمت اول این فیلم انیمیشنی در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمده بود. داستان قسمت دوم آن شامل ماجراجویی دیگری با حضور کاراکتر پیتر می‌باشد که این بار نیز او از باغچه خود بیرون آمده و خانواده‌اش جهت بازگردان او به دنبالش می‌روند. از صداپیشگان این فیلم می‌توان دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، دامنل گلیسون (Domhnall Gleeson) و مارگو رابی (Margot Robbie) را نام برد.

فیلم Cinderella

فیلم Cinderella

فیلم Cinderella، اقتباس لایو اکشن کمپانی سونی از داستان افسانه‌ای سیندرلا با نقش‌آفرینی خواننده‌ی پاپ معروف با نام کامیلا کبیو (Camila Cabello) می باشد که به دنبال متمایز کردن خود از دیگر اقتباس‌های انجام شده از این داستان بوده است.

فیلم‌نامه این فیلم توسط کارگردان فیلم Blockers با نام کی کانن (Kay Cannon) به قلم درآمده و علاوه بر آن، وظیفه کارگردانی آن را نیز خود کی کانن انجام داده است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان بیلی پورتر (Billy Porter) و ایدینا منزل (Idina Menzel) را نام برد. پیش از این، فیلم Cinderella برای پخش در تاریخ ۵ فوریه (۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹) امسال برنامه‌ریزی شده بود که اکنون تاریخ پخش آن به ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ (۲۵ تیر ماه ۱۴۰۰) منتقل شده است.

فیلم BIOS

فیلم BIOS

فیلم علمی-تخیلی BIOS که پیش از این برای پخش در تاریخ آوریل ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود اکنون قرار است که در تاریخ ۱۳ اوت ۲۰۲۱ (۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود. در این فیلم تام هنکس (Tom Hanks) نقش آخرین بازمانده مرد در کره زمین را ایفا کرده که کاراکترش در این داستان موفق به ساخت رباتی جهت حفاظت از سگش می‌شود. این فیلم توسط میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) کارگردانی شده و از دیگر بازیگران آن می‌توان کلب لندری جونز (Caleb Landry Jones)، سمیرا وایلی (Samira Wiley)، لورا هری‌یر (Laura Harrier) و اسکیت اولریش (Skeet Ulrich) را نام برد.

فیلم The King's Man

فیلم The King’s Man

این فیلم پیش درآمدی برای فرنچایز محبوب Kingsman بوده که داستانش به روزهای اولیه پیدایش سازمان Kingsman می‌پردازد و اکنون قرار است که در تاریخ ۲۰ اوت ۲۰۲۱ (۲۹ مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود. ریف فاینز (Ralph Fiennes) در این فیلم نقش کاراکتر دوک (اشرافی اروپایی) آکسفورد را بازی کرده که قرار است جهان را از حکومت ستمگرانه‌ای نجات دهد در حالی که در این بین نیز مشغول مربیگری شاگردان خود می‌باشد. از بازیگران حاضر در این فیلم می‌توان جما آرترتون (Gemma Arterton)، ریس ایفانز (Rhys Ifans) و آرون تایلر-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) را نام برد. این فیلم در ابتدا قرار بود که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ در سینماها پخش شود.

فیلم No Time To Die

فیلم No Time To Die

این فیلم بیست و پنجمین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند و آخرین نقش‌آفرینی دنیل کریگ (Daniel Craig) در نقش اصلی آن می‌باشد، که باری دیگر، با تأخیر تاریخ اکرانش به ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶ مهر ماه ۱۴۰۰) موکول شده و مخاطبین اکنون باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانند تا به تماشای آن بپردازند. داستان این فیلم پنج سال پس از بازنشستگی کاراکتر جیمز باند آغاز می‌شود و بار دیگر او در این فیلم، به دنیای جاسوسی بازمی‌گردد تا با دشمن جدید خود با نقش‌آفرینی رامی ملک (Rami Malek) مقابله کند. او همچنین در بازگشت خود با مأمور ۰۰۷ جدید سازمان MI6 با نقش‌آفرینی لاسانا لینچ (Lashana Lynch) نیز دیدار می‌کند.

فیلم last night in soho

فیلم Last Night In Soho

این فیلم ترسناک روان‌شناختی توسط ادگار رایت (Edgar Wright) کارگردانی شده و داستانش درباره دانشجوی رشته مد در شهر لندن می‌باشد که اکنون تاریخ اکران آن به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ (۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰) منتقل شده است. پیش از این نیز، ادگار رایت به پخش این فیلم در سینماها تأکید بسیاری کرده بود. از بازیگرانی که در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند، می‌توان آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy)، توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie) و مت اسمیت (Matt Smith) را نام برد. تا به حال جزئیات خاصی از داستان این فیلم مشخص نشده است. کارگردان این فیلم وعده داده که این پروژه با کارهای دیگر او از جمله فیلم‌های Scott Pilgrim vs. The World و Shaun of The Dead تفاوت بسیاری خواهد داشت.

فیلم Ron's Gone Wrong

فیلم Ron’s Gone Wrong

این فیلم انیمیشنی اولین پروژه استودیو جدید انیمیشن‌سازی Locksmith Animation می‌باشد و داستانش درباره پسر ۱۱ ساله‌ای است که با به وجود آمدن اختلال در عملکرد بهترین دوستش (که یک ربات است)، راهی ماجراجویی می‌شود. این فیلم انیمیشنی تنها پروژه‌ای از استودیو انیمیشن‌سازی Locksmith Animation خواهد بود که کمپانی ۲۰th Century Studios (که اکنون تحت مالکیت دیزنی است) وظیفه پخش آن را بر عهده خواهد داشت چرا که از پس از خرید کمپانی ۲۰th Century Studios توسط دیزنی، استودیو انیمیشن‌سازی Locksmith Animation قراردادی را برای پخش پروژه‌های خود با کمپانی Warner Bros امضا کرده است. تاریخ اکران این انیمیشن اکنون به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ (۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰) منتقل شده است.

فیلم Ghostbusters: Afterlife

فیلم Ghostbusters: Afterlife

در این فیلم میراث گروه Ghostbusters به نسل جدیدی منتقل می‌شود که این گروه شامل مادری مجردی با نقش‌آفرینی کری کون (Carrie Coon) و دو فرزندش با نقش‌آفرینی مکینا گریس (Mckenna Grace) و فین ولفهارد (Finn Wolfhard) می‌باشند. پس از نقل‌ مکان کردن به شهری جدید، آن‌ها موفق به کشف میراث گروه Ghostbusters می‌شوند. پل راد (Paul Rudd) نیز در این فیلم در نقش معلمی ظاهر خواهد شد که به مستندسازی فعالیت‌های ماوراءالطبیعه در این شهر می‌پردازد. بیل مری (Bill Murray)، دن اکروید (Dan Aykroyd)، ارنی هادسون (Ernie Hudson)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و آنی پاتس (Annie Potts)‌ نیز دیگر بازیگران این فیلم هستند. تاریخ اکران جدید این فیلم ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰) می‌باشد.

فیلم Morbius

فیلم Morbius

جرد لتو (Jared Leto) در این فیلم در نقش اصلی ظاهر خواهد شد که با درمان بیماری نادر خونی‌اش، کاراکتر او در این فیلم به قدرت‌های خون‌آشامی دست پیدا می‌کند. این فیلم با وعده ترکیب ژانرهای علمی-تخیلی و ترسناک قرار است که جزئی از دنیای به وجود آمده توسط دشمنان مرد عنکبوتی سونی باشد که داستان فیلم Venom نیز در این دنیا جریان دارد. در حالی که تاریخ اکران این فیلم اکنون به ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ (دی ماه ۱۴۰۰) منتقل شده، قسمت دوم فیلم Venom با نام Venom: Let There Be Carnage نیز، همچنان برای پخش در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

فیلم Uncharted

فیلم Uncharted

این فیلم که براساس بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده، با حضور تام هالند (Tom Holland) در نقش شکارچی گنجی با نام ناتان دریک همراه خواهد بود. این فیلم اکشن ماجراجویانه از دهه ۲۰۰۰ تا به حال در حال توسعه بوده و چندین بار نیز کارگردان و نویسنده آن تغییر کرده است. تاریخ اکران این فیلم نیز مانند بسیاری از فیلم‌های دیگر اکنون با تأخیری دوباره به ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ (۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰) منتقل شده است.

انیمیشن Bob's Burgers: The Movie

انیمیشن Bob’s Burgers: The Movie

کمپانی دیزنی به تازگی این انیمیشن را از تاریخ اکران خود خارج کرده است. این انیمیشن کمدی و موزیکال، براساس سریال بسیار محبوبی با نام Bob’s Burgers ساخته شده و داستانش ماجراجویی‌های خانواده بلچر با نام‌های باب، لیندا، تینا، جین و لوئیز را روایت می‌کند. اگر تاریخ اکرانی برای انیمیشن Bob’s Burgers: The Movie تعیین نشود (فعلاً تاریخ اکران آن نامشخص است)، احتمال دارد که این انیمیشن در یکی از شبکه‌‌های اینترنتی Disney+ یا Hulu پخش شود.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.