اما کورین به جمع بازیگران فیلم My Policeman پیوست

5 February 2021 - 15:01
فیلم My Policeman

ستاره سریال The Crown شبکه نتفلیکس با نام اما کورین (Emma Corrin)، با اضافه شدن به بازیگر دیگر این فیلم هری استایلز (Harry Styles)، قرار است که به عنوان یکی از ستاره‌های فیلم درام و رمانتیک کمپانی آمازون با نام My Policeman در آن نقش‌آفرینی کند.

مایکل گرندج (Michael Grandage) وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. داستان فیلم My Policeman براساس رمانی به همین نام که توسط بیتان رابرت (Bethan Robert) به قلم درآمده، ساخته خواهد شد. ران نیسوانر (Ron Nyswaner) وظیفه اقتباس از این رمان و تبدیل آن به فیلم‌نامه این فیلم را بر عهده داشته است. تولیدکنندگان فیلم My Policeman نیز شامل گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، رابی راجرز (Robbie Rogers) و سارا اسکچر (Sarah Schechter) از کمپانی Berlanti-Schechter Films به همراه کورا پالفری (Cora Palfrey) و فیلیپ هرد (Phillip Herd) از کمپانی Independent Film Company و MGC می‌باشند.

داستان این فیلم در اواخر دهه ۱۹۹۰ و با آمدن نسخه پیر کاراکتر این داستان با نام پاتریک به خانه کاراکترهایی با نام‌های ماریون و تام روایت خواهد شد که حدود ۴۰ سال پیش از این تاریخ، رابطه‌ای بسیار صمیمی بین تام و پاتریک اتفاق افتاده بود و با ورود پاتریک به این خانه در دهه ۱۹۹۰، وقایع پیشین رخ داده بین آن‌ها دوباره برای او تداعی می‌شود.

هری استایلز قرار است که در نقش کاراکتر تام و اما کورین نیز در نقش کاراکتر ماریون در این فیلم نقش‌آفرینی کنند.

اما کورین بیشتر برای بازی‌اش در نقش کاراکتر دایانا اسپنسر در فصل چهارم سریال شبکه نتفلیکس با نام The Crown شناخته شده است. او برای هنرنمایی‌اش در این سریال، نامزد دریافت جوایزی از جمله جایزه گلدن گلوب، SAG و Critics Choice نیز شده است. در سال پیش نیز، او در فیلم درام و تاریخی با عنوان Misbehaviour، در کنار بازیگران دیگری از جمله کیرا نایتلی (Keira Knightley)، کیلی هاوس (Keeley Hawes) و گوگو امبتا-را (Gugu Mbatha-Raw) ظاهر شده بود.

از اولین کارهای این بازیگر در حیطه تلویزیون نیز، می‌توان به نقش او در سریال کمپانی برادران وارنر و EPIX با نام Pennyworth اشاره کرد.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.