اسامی کامل نامزدان اِمی ۲۰۲۱

۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳

آکادمی علوم و هنرهای تلویزیون لحظاتی قبل اسامی نامزدان ۷۳مین دوره اِمی را اعلام کرد.

اِمی که به اسکار تلویزیون معروف است، مهم‌ترین جشنواره تلویزیونی دنیا محسوب می‌شود که داوران آن در بخش‌های بسیاری، به اهدای جوایز به بهترین‌های سال می‌پردازند.

در زیر می‌توانید اسامی نامزدان ۷۳مین دوره جشنواره اِمی در ۱۹ بخش مهم این مراسم را مشاهده کنید.

بهترین سریال درام

سریال پسرها (The Boys)

سریال بریجرتون (Bridgerton)

سریال تاج (The Crown)

سریال سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale)

سریال لاوکرفت کانتری (Lovecraft Country)

سریال مندلورین (The Mandalorian)

سریال ژست (Pose)

سریال این ما هستیم (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام

Regé-Jean Pagederson برای سریال Bridgerton

Josh O’Connor برای سریال The Crown

Billy Porter برای سریال Pose

Jonathan Majors برای سریال Lovecraft Country

Sterling K. Brown برای سریال This Is Us

Matthew Rhys برای سریال Perry Mason

بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال درام

Olivia Colman برای سریال The Crown

Elisabeth Moss برای سریال The Handmaid’s Tale

Emma Corrin برای سریال The Crown

Uzo Aduba برای سریال In Treatment

Jurnee Smollett برای سریال Lovecraft Country

Mj Rodriguez برای سریال Pose

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام

O-T Fagbenle برای سریال The Handmaid’s Tale

Tobias Menzies برای سریال The Crown

John Lithgow برای سریال Perry Mason

Max Minghella برای سریال The Handmaid’s Tale

Bradley Whitford برای سریال The Handmaid’s Tale

Giancarlo Esposito برای سریال The Mandalorian

Chris Sullivan برای سریال This Is Us

Michael K. Williams برای سریال Lovecraft Country

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام

Gillian Anderson برای سریال The Crown

Helena Bonham Carter برای سریال The Crown

Emerald Fennell برای سریال The Crown

Madeline Brewer برای سریال The Handmaid’s Tale

Ann Dowd برای سریال The Handmaid’s Tale

Yvonne Strahovski برای سریال The Handmaid’s Tale

Samira Wiley برای سریال The Handmaid’s Tale

Aunjanue Ellis برای سریال Lovecraft Country

بهترین کارگردان یک سریال درام

Julie Anne Robinson برای کارگردانی قسمت Diamond Of The First Water از سریال Bridgerton

Benjamin Caron برای کارگردانی قسمت Fairytale از سریال The Crown

Jessica Hobbs برای کارگردانی قسمت War از سریال The Crown

Jon Favreau برای کارگردانی قسمت Chapter 9: The Marshal از سریال The Mandalorian

Liz Garbus برای کارگردانی قسمت The Wilderness از سریال The Handmaid’s Tale

Steven Canals برای کارگردانی قسمت پایانی از سریال Pose


بهترین سریال کمدی

سریال بلک-ایش (Black-ish)

روش کامینسکی (The Kominsky Method‎)

سریال امیلی در پاریس (Emily in Paris)

سریال خدمه پرواز (The Flight Attendant)

سریال تد لسو (Ted Lasso)

سریال کبرا کای (Cobra Kai)

سریال هک (Hacks)

سریال پن۱۵ (PEN15‎)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال کمدی

Anthony Anderson برای سریال Black-ish

Kenan Thompson برای سریال Kenan

Michael Douglas برای سریال The Kominsky Method

William H. Macy برای سریال Shameless

Jason Sudeikis برای سریال Ted Lasso

بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال کمدی

Tracee Ellis Ross برای سریال Black-ish

Allison Janney برای سریال Mom

Jean Smart برای سریال Hacks

Aidy Bryant برای سریال Shrill

Kaley Cuoco برای سریال The Flight Attendant

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی

Rosie Perez برای سریال The Flight Attendant

Aidy Bryant برای سریال Saturday Night Live

Hannah Einbinder برای سریال Hacks

Kate McKinnon برای سریال Saturday Night Live

Cecily Strong برای سریال Saturday Night Live

Juno Temple برای سریال Ted Lasso

Hannah Waddingham برای سریال Ted Lasso

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال کمدی

Carl Clemons-Hopkins برای سریال Hacks

Kenan Thompson برای سریال Saturday Night Live

Paul Reiser برای سریال The Kominsky Method

Bowen Yang برای سریال Saturday Night Live

Nick Mohammed برای سریال Ted Lasso

Jeremy Swift برای سریال Ted Lasso

Brendan Hunt برای سریال Ted Lasso

Brett Goldstein برای سریال Ted Lasso

بهترین کارگردان یک سریال کمدی

James Burrows برای کارگردانی قسمت نخست از سریال B Positive

Declan Lowney برای کارگردانی قسمت Make Rebecca Great Again از سریال Ted Lasso

MJ Delaney برای کارگردانی قسمت The Hope That Kills You از سریال Ted Lasso

Zach Braff برای کارگردانی قسمت Biscuits از سریال Ted Lasso

James Widdoes برای کارگردانی قسمت Scooby-Doo Checks And Salisbury Steak از سریال Mom

Lucia Aniello برای کارگردانی قسمت نخست از سریال Hacks

Susanna Fogel برای کارگردانی قسمت In Case Of Emergency از سریال The Flight Attendant


بهترین سریال و یا مجموعه کوتاه

سریال ممکنه نابودت کنم (I May Destroy You)

سریال راه آهن زیرزمینی (The Underground Railroad)

سریال وانداویژن (WandaVision)

سریال مر از ایست‌تون (Mare Of Easttown)

سریال گامبی وزیر (The Queen’s Gambit)

بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال یا مجموعه کوتاه

Anya Taylor-Joy برای سریال The Queen’s Gambit

Elizabeth Olsen برای سریال WandaVision

Kate Winslet برای سریال Mare Of Easttown

Michaela Coel برای سریال I May Destroy You

Cynthia Erivo برای سریال Genius: Aretha

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال یا مجموعه کوتاه

Hugh Grant برای سریال The Undoing

Paul Bettany برای سریال WandaVision

Lin-Manuel Miranda برای سریال Hamilton

Leslie Odom, Jr. برای سریال Hamilton

Ewan McGregor برای سریال Halston

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال یا مجموعه کوتاه

Julianne Nicholson برای سریال Mare Of Easttown

Phillipa Soo برای سریال Hamilton

Kathryn Hahn برای سریال WandaVision

Renée Elise Goldsberry برای سریال Hamilton

Moses Ingram برای سریال The Queen’s Gambit

Jean Smart برای سریال Mare Of Easttown

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال یا مجموعه کوتاه

Thomas Brodie-Sangster برای سریال The Queen’s Gambit

Evan Peters برای سریال Mare Of Easttown

Paapa Essiedu برای سریال I May Destroy You

Daveed Diggs برای سریال Hamilton

Anthony Ramos برای سریال Hamilton

Jonathan Groff برای سریال Hamilton

بهترین کارگردان یک سریال یا مجموعه کوتاه

Matt Shakman برای کارگردانی سریال WandaVision

Barry Jenkins برای کارگردانی سریال The Underground Railroad

Scott Frank برای کارگردانی سریال The Queen’s Gambit

Sam Miller برای کارگردانی قسمت Eyes Eyes Eyes Eyes از سریال I May Destroy You

Craig Zobel برای کارگردانی سریال Mare Of Easttown

Michaela Coel برای کارگردانی قسمت Ego Death از سریال I May Destroy You

Thomas Kail برای کارگردانی سریال Hamilton


بهترین فیلم تلویزیونی

فیلم Uncle Frank

فیلم Sylvie’s Love

فیلم Oslo

فیلم Robin Roberts Presents: Mahalia

فیلم Dolly Parton’s Christmas On The Square

 

منبع: آکادمی علوم و هنرهای تلویزیون

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.