زک اسنایدر دو عکس جدید از جوکر منتشر کرد

13 February 2021 - 12:58

با نزدیک‌تر شدن به اکران فیلم Zack Snyder’s Justice League، کارگردان این فیلم، زک اسنایدر (Zack Snyder)، دو عکس جدید از کاراکتر جوکر با بازی جرد لتو (Jared Leto) را منتشر کرد. با انتشار این دو عکس، می‌توانیم با قطعیت بیش‌تری راجع‌به تفاوت‌های جوکر این فیلم با جوکر فیلم Suicide Squad نظر بدهیم.

اسنایدر پیش‌تر در ماه ژانویه نیز عکسی را با عنوان “اولین نگاه به جوکر فیلم Zack Snyder’s Justice League” منتشر کرده بود که تصویر مبهمی از جوکر در پس‌زمینه‌ی تصویر بود، درحالی‌که یک کارت بازی جوکر را رو به دوربین بالا آورده بود. از آن عکس متوجه شدیم که جوکر این فیلم احتمالا موهایی بلندتر و لباس‌هایی متفاوت با جوکر Suicide Squad دارد؛ ولی عکس، مبهم‌تر از آنی بود که بخواهیم راجع‌به آن سخن بگوییم.

روز سه‌شنبه Vanity Fair در طی مصاحبه‌ای با اسنایدر، دو عکس جدید از جوکر در Zack Snyder’s Justice League را منتشر کرد.

زک اسنایدر در این گفتگو گفت:

من قطعا استفاده‌ی خوبی از جوکر در این فیلم می‌کنم. وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، متوجه می‌شوم که یکی از مهم‌ترین اهداف من از ورود به ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی، آوردن جوکر به پرده‌ی بزرگ سینما بوده است.

این دو عکس که هردو را پایین‌تر مشاهده می‌کنید، دیدی نسبتا کامل از ظاهر جوکر در این فیلم را در احتیار ما می‌گذارد. همان‌طور که پیش‌تر هم متوجه شده بودیم، جوکر این فیلم، موهایی بلند و البته بسیار به‌هم‌ریخته‌تر از جوکر Suicide Squad دارد. به‌نظر می‌رسد که این عکس‌ها به‌جای این‌که در کلوبی شبانه گرفته شده باشند، در یک بیمارستان یا یک کارخانه‌ی بسته‌بندی گوشت گرفته شده‌اند. هم‌چنین لکه‌های موجود روی لباس و صورت جوکر، به او حالتی خطرناک و تهدیدآمیز داده‌اند.

در یادداشتی که Vanity Fair درباره‌ی این فیلم نوشته آمده که:

جوکر در این فیلم با جلیقه‌ای ضدگلوله که پر از نشان‌هایی است که جوکر از ضرب و شتم و درگیری با ماموران قانون برداشته است، ظاهر خواهد شد؛ چیزی که اسنایدر از آن به‌عنوان “غنائم جوکر” یاد می‌کند.

Vanity Fair در گزارشش، توضیحات دیگری نیز از جزئیات داستان جوکر در این فیلم فاش کرده که ما به‌دلیل از بین نبردن لذت شما از تماشای فیلم ۴ ساعته‌ی اسنایدر که با درجه‌بندی سنی بزرگسالان ساخته شده است، از گفتن آن‌ها خودداری می‌کنیم. گزارش Vanity Fair هم‌چنین فاش می‌کند که اسنایدر مدت‌هاست که به‌فکر رویارویی بتمن و جوکر در این فیلم است و به این ترتیب شما می‌توانید مشتاقانه منتظر بازی پرجزئیات لتو و قصه‌گویی منحصربه‌فرد اسنایدر باشید.

فیلم Zack Snyder’s Justice League در تاریخ ۱۸ مارس از HBO Max پخش خواهد شد.

 

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.