زک اسنایدر قسمت دوم ارتش مردگان را خواهد ساخت

1 مرداد 1400 - 02:27
زک اسنایدر قسمت دوم ارتش مردگان را خواهد ساخت

زک اسنایدر اخیرا قراردادی را برای تولید محتوای بیشتر با شبکه نتفلیکس بسته است که بخشی از آن، مربوط به ساخت قسمت دوم فیلم موفق ارتش مردگان است.

مدیران شبکه استریم نتفلیکس، از میزان موفقیت فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead)؛ به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder)، رضایت بسیار زیادی دارند و به همین دلیل با امضای قراردادی دو ساله با این کارگردان، خواهان ساخته شدن فیلم‌های دیگری توسط وی هستند.

ارتش مردگان امسال از طریق این شبکه منتشر و تبدیل به یکی از پربازدیدترین آثار تاریخ این شبکه شد. این در حالی است که نسخه اسپین‌آف این مجموعه نیز با نام ارتش دزدان (Army of Thieves) به زودی منتشر خواهد شد.

یک پیش درآمد دیگر از این مجموعه که یک انیمیشن باشد نیز، با عنوان ارتش مردگان: وگاسِ از دست رفته (Army of the Dead: Lost Vegas) در دست ساخت قرار دارد اما این پایان کار نخواهد بود.

اکنون و با این قرارداد جدید، اسنایدر قرار است نسخه دوم فیلم اصلی را نیز کارگردانی کند. وی پیش از این گفته بود که از همین حالا می‌داند که داستان قسمت دوم فیلم، چه خواهد بود.

البته این خبر به معنی آغاز پروژه ساخت این فیلم نخواهد بود چرا که اسنایدر اخیرا فیلم ماه یاغی (Rebel Moon) را به عنوان پروژه بعدی خود انتخاب کرده است و در ابتدا باید آن فیلم را برای شبکه نتفلیکس بسازد.

اسنایدر درباره امضای قرارداد خود با نتفلیکس گفت:

امیدوارم بتونم به هدفم که ساخت فیلم‌های با کیفیت و با مقیاس بزرگ هستش، برسم. قصد دارم پروژه‌ها و فیلم‌های عظیمی رو برای نتفلیکس بسازم.

کمپانی فیلم‌سازی زک اسنایدر در حالی با کمپانی نتفلیکس قرارداد امضا کرده که تا سال ۲۰۱۹، با کمپانی برادران وارنر قرارداد داشت و اکثر فیلم‌های ابرقهرمانی چند سال اخیر این کمپانی، با کمک اسنایدر ساخته شده بود.

دبورا اسنایدر (Deborah Snyder)؛ همسر زک و شریک کاری وی نیز، درباره این همکاری گفت:

چیزی که برامون مهم بود، اعتماد بین طرفین بود و می‌خواستیم با افرادی شریک بشیم که به ما اطمینان داشتن.

چون ما معمولا کار ساده و امن رو انتخاب نمی‌کنیم و دوست داریم ریسک کنیم. و نتفلیکس این آزادی رو به ما داد.

اما از اون مهم‌تر، این بود که اونا مشکلی با انجام ایده‌های جدید و متفاوت نداشتن و برای رفتن سمت پروژه بعدی، منتظر موفقیت پروژه قبلی، نموندن.

اشاره دبورا، به ساخته شدن نسخه اسپین‌آف مجموعه ارتش مردگان است که حتی پیش از آن که فیلم ارتش مردگان منتشر شود، روند ساخت اسپین‌آف و انیمیشن این فیلم، آغاز شده بود.

منبع: hollywoodreporter

 

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.