دنباله سینمایی Knives Out توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد

1 April 2021 - 10:31
Knives Out

از قرار معلوم Knives Out تبدیل به یک فیلم چند نسخه‌ای خواهد شد.

ظاهراً با مجموعه‌ای سه‌گانه طرف هستیم و فرایند فیلم‌برداری فیلم اول تابستان در یونان می‌شود و طبق برنامه‌ها دنیل کریگ (Daniel Craig) نیز برای ایفای مجدد نقش بنوا بلانک (Benoit Blanc) به این پروژه بازگردد.

طی یک قرارداد بسیار بزرگ دو نسخه از فیلم‌های کارآگاهی جنایی رایان جانسون (Rian Johnson) در شبکه Netflix منتشر خواهند  شد.

ژانویه گذشته، جاسنون در مصاحبه‌ای گفته بود که قصد دارد یک دنباله برای فیلم خود بسازد و اکنون برای کارگردانی نسخه دوم باز می‌گردد.

وظیفه تهیه‌کنندگی اولین فیلم بر عهده‌ی MRC Entertainment بود که در سال ۲۰۱۹ توسط Lionsgate منتشر گردید. این فیلم توانست با بودجه ۴۰ میلیون دلاری به فروش ۳۱۱٫۴ میلیون دلاری دست پیدا کند و همچنین باعث شد جانسون برای بهترین فیلم‌نامه نامزد جایره اسکار شود. به هرحال، MRC و Lionsgate فقط حق پخش نسخه اول را داشتند و به همین خاطر جانسون می‌تواند دنباله‌های بعدی را به هر نحوی که می‌خواهد بسازد.

بر اساس گزارشات شبکه‌های مختلف قصد به دست آوردن حق پخش این فیلم بوده‌اند و در نهایت Netflix با پیشنهاد ۴۰۰ میلیون دلاری موفق به بستن قرارداد شده است. این قرارداد مفاد دیگری نیز دارد. جانسون به صورت تمام و کمال روند ساخت را بر عهده خواهد داشت و تنها بازیگر مورد نیازش نیر دنیل کریگ خواهد بود.

گفته می‌شود تلاش نتفلیکس برای به دست آوردن فرانچایزهای بزرگ به منظور سعی برای موفقیت در جنگ بین شبکه‌های استریم است. Disney+ با ارائه محصولات مربوط به Marvel و Star Wars از چیزی که انتظار می‌فت قدرتمندتر ظاهر شده و HBO Max نیز با سری DC و فیلم‌های موفق بزرگ به رقیب قابل توجه‌ای مبدل گشته است. همچنین Paramount+ پس از راه‌اندازی قصد دارد با Star Trek  و سایر برندهای دیگر به میدان رقابت با این شبکه‌ها وارد شود.

هنوز تاریخی برای انتشار نسخه دوم مشخص نشده اما در سری اول شاهد حضور کریس اونز (Chris Evans)، جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis)، کریستوفر پلامر (Christopher Plummer) و تونی کولت (Toni Collette) بودیم و باید صبر کنیم و ببینم چه تعداد از این هرنمندان را در سری‌های آینده خواهیم دید.

منبع: hollywoodreporter

 

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.