انتشار تریلر فیلم مورد انتظار No Sudden Move به کارگردانی استیون سودربرگ

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۵

شبکه HBO MAX، تریلر فیلم جنایی و مورد انتظار No Sudden Move به کارگردانی استیون سودربرگ را منتشر کرد که در آن بازیگران مطرح زیادی حضور دارند.

حرکت ناگهانی ممنوع (No Sudden Move)، جدیدترین ساخته استیون سودربرگ (Steven Soderbergh)، کارگردان مطرح و اسکار برده آمریکایی است که بازیگران مطرح زیادی در آن بازی کرده‌اند.

در این فیلم که در ژانر جنایی و هیجانی ساخته شده است، بازیگران مطرحی چون دان چیدل (Don Cheadle)، بنیسیو دل تورو (Benicio del Toro)، دیوید هاربر (David Harbour)، جان هم (Jon Hamm) و ری لیوتا (Ray Liotta) به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم حرکت ناگهانی ممنوع، در دهه ۵۰ میلادی روایت می‌شود و داستان گروهی از خلافکاران خرده‌پا را نشان می‌دهد که برای دزدیدن مدرکی به ظاهر کم ارزش استخدام می‌شوند اما پس از نقش بر آب شدن برنامه‌هایشان، تلاش می‌کنند تا کسی را که آنها را استخدام کرده پیدا کنند تا متوجه پشت پرده داستان شوند.

این فیلم براساس فیلم‌نامه‌ای از اد سلیمان (Ed Solomon) ساخته خواهد شد. سلیمان در سال ۲۰۱۸ نیز فیلم‌نامه سریال Mosaic را نوشته بود که توسط سودربرگ کارگردانی شده بود.

ساخته جدید سودربرگ قرار است در ابتدا در تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) در جشنواره فیلم ترایبکا منتشر شود و سپس در تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر)، از طریق شبکه استریم اچ‌بی‌او مکس منتشر خواهد و علاقه‌مندان می‌توانند در همان روز این فیلم را دانلود و تماشا کنند.

منبع: اچ‌بی‌او مکس

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.