نتفلیکس تیزری از فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر کرد

6 August 2021 - 22:50
سریال Stranger Things

نتفلیکس از تیزر جدید فصل چهارم سریال Stranger Things رونمایی کرد و در عین حال چیزی را که تقریبا تمام ما پذیرفته بودیم را تایید کرد.

در واقع، تاریخ انتشار فصل چهارم سریال Stranger Things تا سال آینده فرا نمی‌رسد؛ چرا که این تیزر تایید می‌کند که تاریخ پخش آن در سال ۲۰۲۲ می‌باشد.

البته این برنامه لزوما طرح اصلی نبود. فصل چهارم این سریال در اوایل سال ۲۰۲۰ شروع به فیلم‌برداری کرد، اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث تعطیلی این روند برای کل تابستان شد و حتی زمانی که اوضاع کمی بهتر شد، پروتکل‌های بهداشتی روند ساخت را بسیار کندتر کرد. در واقع تهیه‌کننده اجرایی این سریال یعنی شاون لوی (Shawn Levy) اخیرا تاخیر ساخت فصل چهارم این سریال را برای ما توضیح داد و خاطرنشان کرد که این همان فصلی است که آن‌ها انتخاب کردند تا دامنه سریال را به طرز عظیمی گسترش دهند. در حالی که هنوز داستان‌هایی برای پرداخته شدن در هاوکینز وجود دارد، در فصل چهارم خط داستانی در جای دیگری ادامه پیدا می‌کند که با توجه به این که آخرین بار شاهد نقل مکان خانواده بایرز و الون با بازی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) از هاوکینز و سپس مرگ ظاهری هوپر با بازی دیوید هاربر (David Harbour) بودیم، این موضوع منطقی به نظر می‌رسد.

فیلم‌برداری فصل چهارم سریال Stranger Things نزدیک است که به پایان برسد، اما این سریال از نتفلیکس به دلیل اضافه کردن جلوه‌های ویژه گسترده، همیشه یک دوران پس از ساخت را نیز به خود اختصاص داده است. هاربر پیشتر اظهار داشته بود که فصل چهارم این سریال نه تنها فصل مورد علاقه او است، بلکه بزرگترین فصل این سریال نیز می‌باشد:

منظور من این است که اولا این فصل بزرگترین فصل این سریال است. در دامنه، مقیاس و حتی در حوزه این ایده که دیگر داستان ما در هاوکینز نیست. ما از نظر مکان در جای بزرگ‌تری هستیم. ما در حال معرفی مطالب جدید هستیم، اما همچنان در حال تمام کردن برخی داستان‌ها در بعضی جهات هستیم تا طرح کلی سریال واضح و مشخص شود که نمی‌توانم درباره آن‌ها صحبت کنم.

لوی که همچنین تهیه‌کننده اجرایی این سریال می‌باشد، دو قسمت از این سریال را کارگردانی کرده است، ضمن تکرار و تایید نظرات هاربر تا آن جا پیش رفت که اظهار کند که او و سازندگان یعنی برادران دافر “یک پایان را [برای سریال] در نظر دارند” و به فکر این هستند که سریال را در نقطه‌ای به پایان برسانند. این که آیا این بدان معنا است که فصل پنجم سریال Stranger Things آخرین فصل این سریال خواهد بود یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما مطمئنا این تیزر طرفداران را بیش از پیش مشتاق خواهد کرد تا دریابند که داستان سریال قرار است به کجا ختم شود.

بازیگرانی از این سریال که قرار است در فصل جدید نقش خود را تکرار کنند شامل براون، فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، گیتن ماتارازو (Gaten Matarazzo)، نوآ اشنپ (Noah Schnapp)، کیلب مک‌لاگلین (Caleb McLaughlin)، سیدی سینک (Sadie Sink)، وینونا رایدر (Winona Ryder)، دیوید هاربر، ناتالیا دایر (Natalia Dyer)، چارلی هیتون (Charlie Heaton)، مایا هاک (Maya Hawke)، پریا فرگوسن (Priah Ferguson)، کارا بونو (Cara Buono)، برت گلمن (Brett Gelman) و متیو موداین (Matthew Modine) می‌شوند. بازیگرانی که قرار است به سریال افزوده شوند نیز شامل جیمی کمپل باور (Jamie Campbell Bower)، ادواردو فرانکو (Eduardo Franco) و جوزف کوین (Joseph Quinn) می‌شوند.

https://dl.gamefa.com/user2/cinema/video/2021/Stranger%20Things%204%20-%20Sneak%20Peek%20-%20Netflix.mp4
دانلود تیزر با کیفیت ۷۲۰
دانلود تیزر با کیفیت ۱۰۸۰

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • محمدرضا says:

    خیلی سریال خوب و هیجان انگیزیه. من از همون اول که اومد پیگیرش بودم. اگر هنوز شروع نکردین، ببینین حتما