انتشار تریلر و ۱۲ تصویر جدید از فیلم مورد انتظار Dune

22 July 2021 - 22:04
انتشار تریلر و 12 تصویر جدید از فیلم مورد انتظار Dune

کمپانی برادران وارنر، علاوه بر انتشار تریلر جدید فیلم مورد انتظار Dune، دوازده تصویر جدید را نیز از این فیلم، منتشر کرد.

فیلم تل‌ماسه (Dune) یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های حال حاضر سینما است که چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و اکنون کمپانی برادران وارنر یک تریلر جدید از این فیلم را منتشر کرده است.

این کمپانی به علاوه ۱۲ تصویر جدید نیز از این فیلم حماسی و علمی تخیلی که دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) کارگردانی آن را برعهده داشته است را، با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته است.

ویلنوو در کنار اریک راث (Eric Roth‎) و جان اسپیتز (Jon Spaihts‎)، فیلم‌نامه این فیلم را براساس رمان بسیار محبوبی با همین نام که توسط فرانک هربرت (Frank Herbert) نوشته شده است، به رشته تحریر درآورده‌اند.

در این فیلم، بازیگران مطرح زیادی چون اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)، ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson)، جاش برولین (Josh Brolin)، دیوید باتیستا (Dave Bautista)، زندیا (Zendaya)، جیسون موموآ  (Jason Momoa) و خاویر باردم (Javier Bardem) به هنرنمایی پرداخته‌اند.

داستان این فیلم درباره شاهزاده‌ای (با بازی شالامی) است که سرنوشتی بزرگ‌تر از آنچه تصور می‌کند، در انتظار وی است. وی باید برای نجات جان خانواده و مردم خود، به خطرناک‌ترین سیاره عالم هستی سفر کند و با مقابله با ترس خود، به محافظت از با ارزش‌ترین عنصر دنیا بپردازد.

لازم به ذکر است که فیلم علمی تخیلی تل‌ماسه در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) به صورت همزمان در سینماها و شبکه استریم HBO Max منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در همان روز این فیلم را دانلود و تماشا کنند.

می‌توانید پس از دیدن ۱۲ تصویر جدید این فیلم، تریلر جدید و رسمی آن را نیز، از صفحه یوتیوب تماشا کنید.

منبع: کمپانی برادران وارنر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.