مت دیمون در فیلم Thor: Love and Thunder بازی خواهد کرد

31 July 2021 - 22:25
مت دیمون

به وسیله عکس‌های پاپاراتزی‌ها، اوایل امسال مشخص شد که مت دیمون نقش اصلی خود را به عنوان بازیگر لوکی در فیلم Thor: Love and Thunder دوباره ایفا خواهد کرد.

(متاسفانه تام هیدلستون (Tom Hiddleston) به عنوان لوکی واقعی برای چهارمین فیلم ثور باز نمی‌گردد، اما او حداقل دوباره در فصل دوم سریال خود ظاهر می‌شود). فیلم‌های مارول همیشه مملو از نقش‌های مختصر و اسرار پنهانی است و طرفداران با دیدن مت دیمون (Matt Damon) که در فیلم Thor: Ragnarok تظاهر به بودن خدای شرارت می‌کرد، کاملا شگفت‌زده شدند.

این بازیگر برنده جایزه اسکار در حین مصاحبه در نمایش The Jess Cagle از رادیو SiriusXM، راز‌هایی را فاش کرد. با این تایید و این که چقدر نقش مختصر او در فیلم قبلی خنده‌دار بود، قطعا انتظار حضور او در فیلم تقویت می‌شود.

خود دیمون می‌گوید:

با این که همه می‌دانند، اما من واقعا نمی‌دانم که آیا این راز است یا نه. من آن جا رفتم تا در فیلم‌برداری باشم. فکر می‌کنم به خاطر این که پاپاراتزی‌ها از ما عکس‌هایی را منتشر کردند آن‌ها به این موضوع پی برده‌اند. ما داشتیم همان نقش‌های مختصر خود را که با لوک همسورث (Luke Hemsworth) ایفا کرده بودیم، بازی می‌کردیم. ما یک صحنه در فیلم قبلی داشتیم و تایکا وایتیتی (Taika Waititi) ما را بازگرداند تا این صحنه را مقداری ارتقا دهد.

نظر دیمون تایید می‌کند که لوک همسورث نیز به عنوان بازیگر فیلم Thor باز خواهد گشت که مطمئنا یک بازیگر بزرگ دیگر در این مجموعه خواهد بود. اگرچه ممکن است یک نمایش‌نامه دیگر نیز وجود داشته باشد، اما اگر معلوم شود که بازیگر لوکی و بازیگر ثور در واقع انواع همان بازیگران شناخته‌شده و دوست‌داشتنی ما هستند واقعا جالب خواهد بود. هر چه نباشد بالاخره این یک جهان چندگانه می‌باشد و در نتیجه هر چیزی ممکن است.

فیلم Thor: Love and Thunder البته همچنین شاهد بازگشت کریس همسورث (Chris Hemsworth)، تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکری، کریس پرت (Chris Pratt) در نقش پیتر کوییل، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در نقش جین فاستر، دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش درکس تخریب‌گر، پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) در نقش منتیس و کارن گیلان (Karen Gillan) در نقش نبولا خواهد بود. کریستین بیل (Christian Bale) نیز در نقش گور، خدای قصاب، راسل کرو (Russell Crowe) در نقش زئوس و بازیگران جدید و قدیمی دیگری نیز در این فیلم حضور خواهند داشت. وایتیتی کارگردانی این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای که به همراه جنیفر کیتین رابینسون (Jennifer Kaytin Robinson) نوشته است، بر عهده دارد. فیلم‌برداری این پروژه در دنیای سینمایی مارول در واقع به ما ژوئن بازمی‌گردد، زمانی که وایتیتی گفت که چهارمین فیلم ثور “دیوانه‌وارترین فیلمی‌است که او تا به حال ساخته است”.

هنوز یک خلاصه رسمی از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر نشده است، اما برای انتشار آن تاریخ ۶ مه ۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) مشخص شده است.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.