تصاویر تازه از فیلم سیندرلا با بازی کامیلا کابیو

9 شهریور 1400 - 13:10
فیلم سیندرلا (Cinderella)

تصاویری تازه از فیلم سیندرلا با بازی کامیلا کابیو قبل از اکران آن منتشر شده است.

فیلم سیندرلا (Cinderella) اقتباسی تازه از داستان این شاهزاده افسانه‌ای محصول کمپانی آمازون پرایم است. کارگردانی فیلم سیندرلا را کی کانون (Kay Cannon) در دست دارد.

فیلم سیندرلا با بازی کامیلا کابیو (Camila Cabello)، بیلی پورتر (Billy Porter) و جیمز کوردون (James Corden) است. فیلم سیندرلا قرار است تا در تاریخ 3 سپتامبر 2021 عرضه شود و قبل از آن، چندین تصاویر از این فیلم و همچنین تصاویری از پشت صحنه و تولید آن منتشر شده است که در زیر مشاهده می‌کنید.

این تصاویر کامیلا کابیو را در لباس‌های رنگین در نقش سیندرلا نشان می‌دهد. این تصاویر همچنین نیم نگاهی از طراحی صحنه و طراحی لباس فیلم نیز ارائه می‌کند. تصاویر پشت صحنه نشان می‌دهند که از آنجا که تولید فیلم در طی دوران شیوع کرونا بوده، همگی عوامل پشت صحنه ماسک زده‌‌اند.

کی کانون قصد دارد تا با این اقتباس تازه، شکل جدید و مدرنی از داستان کلاسیک سیندرلا را برای مخاطبان جوان و نسل جدید به تصویر بکشد. او درباره این فیلم می‌گوید:

با اینکه بسیاری از عناصر داستان کلاسیک سیندرلا محدود به زمان نیستند اما من سعی داشتم تا برخی از جنبه‌های منسوخ شده و قدیمی داستان سیندرلا را برای نسل جوان با یک سبک نو و مدرن به تصویر بکشم. از بدست آوردن این فرصت برای نوآوری و بازسازی این داستان کلاسیک بسیار هیجان‌زده هستم و امیدوارم که این بازسازی بتواند این داستان کلاسیک را به شیوه بهتری برای دختران و زنان جوان امروزی و عصر معاصر بازگو کند. سیندرلای این فیلم، دختری زیبا نیست که منتظر نجات از سوی یک شاهزاده باشد. او آوازخوان، فعال، بدون ترس و ظریف است. او رویاپردازی می‌کند و به دنبال استقلال پیدا کردن است. اولویت اصلی ما مربوط به شغل و حرفه سیندرلا در طی دورانی است که زنان اجازه داشتن شغل را نداشتند. ما امیدواریم که کودکان در کنار خانواده‌ها این فیلم را تماشا کنند و از آن لذت کامل را ببرند.

فیلم سیندرلا، اولین حضور خواننده کامیلا کابیو، به عنوان یک بازیگر بر روی پرده سینماها است. دیگر بازیگران فیلم سیندرلا نیز شامل آیدینا منزل (Idina Menzel)، مینی درایور (Minnie Driver)، نیکولاس گالیتزین (Nicholas Galitzine) و پیرس بروزنان (Pierce Brosnan) است. فیلم سیندرلا قرار است به طور انحصاری در تاریخ 3 سپتامبر 2021 بر روی سرویس آنلاین آمازون پرایم عرضه شود.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید