تریلر نهایی قسمت جدید جیمز باند: مامور 007 بازگشته است!

31 August 2021 - 21:54
تریلر نهایی قسمت جدید جیمز باند: مامور 007 بازگشته است!

کمپانی MGM تریلر جدید و پایانی فیلم شدیدا مورد انتظار زمانی برای مردن نیست را منتشر کرده است و وعده بازگشت جیمز باند را داده است.

مجموعه فیلم‌های شخصیت جیمز باند (James Bond)، جزو قدیمی‌ترین آثار سینما محسوب می‌شوند که بیست و پنجمین قسمت آن قرار است ماه آینده منتشر شود و به همین مناسبت، آخرین تریلر رسمی این فیلم ساعتی قبل منتشر شد.

در این قسمت که زمانی برای مردن نیست (No Time To Die‎) نام دارد، دنیل کریگ (Daniel Craig) مجددا به هنرنمایی در نقش مامور 007 پرداخته است هرچند متاسفانه این آخرین حضور کریگ در این نقش است و وی پس از بازی در پنج فیلم در این نقش، دیگر ایفاگر نقش جیمز باند نخواهد بود.

داستان این فیلم پس از وقایع قسمت قبلی رخ یعنی فیلم اسپکتر (Spectre‎) که در سال 2015 منتشر شد، رخ می‌دهند. جیمز باند که اکنون خود را بازنشسته کرده است، در جزایری دور افتاده در حال استراحت است و قصد دارد زندگی معمولی داشته باشد.

اما یکی از دوستان سابق وی در CIA به سراغ وی آمده و برای پیدا کردن یک دانشمند از وی کمک می‌خواهد. در ادامه اما مشخص می‌شود که این دانشمند گروگان گرفته شده است و باند اکنون باید با دشمنی مقابله کند که نقشه شیطانی وی، جان میلیون‌ها نفر را به خطر خواهد انداخت.

رامی ملک (Rami Malek) در این قسمت در نقش منفی به ایفای نقش پرداخته است و بازیگرانی دیگری چون لئا سیدو (Léa Seydoux)، کریستف والتس (Christoph Waltz)، نائومی هریس (Naomie Harris) و آنا د آرماس (Ana de Armas) نیز، وی و کریگ را در این فیلم همراهی کرده‌اند.

این فیلم که توسط کری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) کارگردانی شده است، پیش از این قرار بود در سال 2020 منتشر شود اما بعد از انتشار ویروس کرونا، انتشار آن چندین بار با تاخیر مواجه شد و در حالی که شایعه انتشار آن از طریق سرویس‌های استریم منتشر شده بود، در نهایت قرار است از ماه آینده میلادی اکران شود.

این فیلم از تاریخ 8 اکتبر (16 مهر) اکران خواهد را در آمریکا آغاز خواهد کرد.

می‌توانید تریلر این فیلم را از صفحه یوتیوب مشاهده کنید.

منبع: کمپانی MGM

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.