فیلم Venom: Let There Be Carnage زودتر اکران می شود

8 September 2021 - 08:09
فیلم Venom: Let There Be Carnage

کمپانی سونی برنامه خود را برای تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage برای بار پنجم- و امیدواریم برای بار آخر- تغییر داد.

این فیلم که اقتباسی از یک کتاب کمیک است، در یک اقدام غافلگیرانه زودتر از موعد مورد انتظار و در تاریخ 1 اکتبر (9 مهر 1400) در سینماها اکران می‌شود. تام هاردی (Tom Hardy) در راس گروه بازیگران نقش روزنامه‌نگاری را ایفا می‌کند که با یک موجود بیگانه همزیستی می‌کند. دنباله فیلم Venom یعنی فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار بود در ماه اکتبر 2020 منتشر شود، اما به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا تاریخ انتشار خود را به ماه ژوئن سال 2021، سپس ماه سپتامبر و بعد 15 اکتبر (23 مهر 1400) به تعویق انداخت.

بلافاصله پس از این که کمپانی دیزنی خبر از افتتاحیه فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در آخر هفته و بزرگ‌تر از آن چه که از آن انتظار می‌رفت داد، کمپانی سونی تاریخ جدیدی را برای فیلم Venom: Let There Be Carnage اعلام کرد. فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings که فیلمی اقتباسی از استودیو مارول می‌باشد و تنها در سینماها اکران می‌شود در آخر هفته اکران خود نزدیک به 75.5 میلیون دلار فروش داشت و احتمال این می‌رود که ظرف 4 روز از اکران خود، موفق به کسب 90 میلیون دلار شود و رکورد آخر هفته Labor Day را بشکند. این دریافت گیشه‌ها برای استودیو و صاحبان سینما که می‌ترسیدند سویه تغییریافته دلتا ویروس کرونا کسانی که به سینما علاقه دارند را در خانه نگه دارد، به نوعی یک تشویق‌کننده محسوب می‌شود. این فیلم تحسین‌شده با بازی بازیگر کانادایی یعنی سیمو لیو (Simu Liu) و آکوافینا (Awkwafina)، نشانی از این بود که تماشاگران (علی‌رغم ترس خود از شرایط موجود) به خاطر یک فیلم مناسب به سینما‌ها می‌روند.

در هفته‌های اخیر، کمپانی سونی تغییراتی جزئی را در فهرست عرضه خود ایجاد کرده است. در ماه اوت، این استودیو تاریخ انتشار دنباله فیلم ونوم را از 24 سپتامبر (2 مهر 1400) سه هفته به تعویق انداخت تا در 15 اکتبر منتشر شود (این اقدام قبل از جلو انداختن آن به 1 اکتبر بود). این کمپانی همچنین پس از این که کمپانی پارامونت تاریخ انتشار فیلم خود یعنی Top Gun: Maverick را از 19 نوامبر (28 آبان) به سال 2022 منتقل کرد، تاریخ انتشار فیلم Ghostbusters: Afterlife را یک هفته از 11 نوامبر (20 آبان 1400) به 19 نوامبر به عقب انداخت.

اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردانی فیلم Venom: Let There Be Carnage را انجام داده است. فیلم Venom که در سال 2018 منتشر شد، برای باکس آفیس یک غافلگیری محسوب می‌شد؛ به صورتی که در گیشه جهانی حدودا 855 میلیون به دست آورد. در دنباله این فیلم وودی هرلسون (Woody Harrelson)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، رید اسکات (Reid Scott) و نائومی هریس (Naomie Harris) ایفای نقش خواهند کرد.

منبع: Variety

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.