پوستر IMAX فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شد

25 September 2021 - 12:30
Venom: Let There Be Carnage

کمپانی IMAX به‌تازگی با انتشار پستی جدید در شبکه اجتماعی توییتر، از پوستر جدید فیلم «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» رونمایی کرده‌ است.

با نزدیک شدن به زمان اکران این فیلم در سینماها، کمپانی IMAX اکنون با منتشر کردن پوستر جدیدی از آن، تبلیغات خود برای این فیلم را به صورت رسمی آغاز کرده است.

در پوستر جدید منتشر شده برای این فیلم، می‌توان کاراکترهای ونوم و کارنیج را در حال مبارزه با یکدیگر مشاهده کرد. علاوه بر، در پشت این پوستر متحرک نیز لوگوی بزرگ IMAX دیده می‌شود.

فیلم Venom: Let There Be Carnage ادامه‌ای برای فیلم بسیار موفق Venom در سال ۲۰۱۸ می‌باشد. داستان این فیلم به بررسی رابطه‌ همزیستی‌ای بین کاراکتری با نام ادی براک و سیمبیوتی (یک نوع ویروس فضایی) با نام ونوم خواهد پرداخت.

در قسمت دوم این فیلم شاهد حضور کاراکتر جدیدی با نام کلتوس کسدی خواهیم بود. این کاراکتر پیش از این، در صحنه‌‌ای پس از تیتراژ پایانی قسمت اول آن معرفی شده بود. او قرار است در قسمت دوم این فیلم، به عنوان شخصیت منفی اصلی آن حضور داشته باشد.

کاراکتر کلتوس کسدی قاتل زنجیره‌ای بسیار مخوف می‌باشد که مانند ادی براک، با سیمبیوتی با نام کارنیج ترکیب شده تا بتواند با استفاده از قدرت‌های این سیمبیوت به کشتار خود ادامه دهد.

کارنیج در کمیک بوک‌ها شخصیتی بسیار خشن می‌باشد که قتل‌های فجیعی را از خود به نمایش گذاشته است. با این حال به نظر می‌رسد که خبری از صحنه‌های این چنینی در این فیلم نخواهد بود چرا که این فیلم به جای درجه سنی بزرگسالانه، درجه سنی PG-13 (به معنی تذکر قاطع به والدین که بعضی موارد برای بچه‌های زیر ۱۳ سال نامناسب است) را دریافت کرده است.

نقش کاراکتر ادی براک/ونوم را در این فیلم تام هاردی (Tom Hardy) و نقش کاراکتر کلتوس کسدی/کارنیج را نیز وودی هرلسون (Woody Harrelson) ایفا کرده‌اند.

از دیگر بازیگران مطرح حاضر در این فیلم می‌توان به نائومی هریس (Naomie Harris) در نقش شخصیت منفی‌ای با نام شیریک (Shriek) و میشل ویلیامز (Michelle Williams) در نقش معشوق کاراکتر ادی براک با نام آن وینگ اشاره کرد.

با توجه به پوستر‌های قبلی منتشر شده برای فیلم Venom: Let There Be Carnage، به نظر می‌رسد که می‌توان میشل ویلیامز را نیز دوباره در این فیلم، در نقش نسخه مونث کاراکتر ونوم با نام شی-ونوم (She-Venom) مشاهده کرد.

وظیفه هدایت این فیلم را اندی سرکیس (Andy Serkis) بر عهده داشته است. فیلم‌نامه این فیلم را نیز تام هاردی با همکاری فیلم‌نامه‌نویسی با نام کلی مارسل (Kelly Marcel) به قلم درآورده‌اند.

طبق گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که تام هاردی قرار است در فیلم Morbius نیز در نقش کاراکتر ونوم ظاهر شود. علاوه بر این بازیگر، حضور مایکل کیتون (Michael Keaton) نیز در فیلم Morbius تائید شده است.

البته هنوز مشخص نیست که مایکل کیتون قرار است در نقش چه کاراکتری در این فیلم ظاهر شود و با این حال، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که او نقش قبلی خود در فیلم Spider-Man: Homecomin با نام والچر را در این فیلم ایفا کرده است.

سرانجام پس از تأخیرهای فراوان، فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است در تاریخ ۹ مهر ماه ۱۴۰۰ (یکم اکتبر ۲۰۲۱) در سینماها منتشر شود.

پوستر متحرک و جدید منتشر شده برای این فیلم را می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.